fot. Activision

Otwarty stadion i pociąg pełen łupu. Co wiemy o 5. sezonie CoD-a: Warzone?

Activision oraz Infinity Ward przygotowali nie lada niespodziankę dla fanów Warzone. Twórcy podbijającego serca graczy Battle Royale wypuścili do sieci zwiastun nowego, piątego sezonu, w którym pokazane są zmiany, jakich możemy spodziewać się w najnowszej aktualizacji. Nowy etap rywalizacji ruszy w środę o 8:00 czasu polskiego. Co w takim razie czeka na nas w najnowszej wersji Warzone’a?

Przede wszystkim, większość graczy powinna być zadowolona z otworzenia wewnętrznej części stadionu. Od teraz, każdy z nas będzie mógł pojedynkować się z resztą wewnątrz niego, wszak zniszczony zostanie szklany dach obiektu. Nie są to jedynie zmiany, które zostaną wprowadzone na mapie. Twórcy zdecydowali się na wprowadzenie tyrolek, które umożliwią szybkie przedostanie się z ziemi na dach wysokiego budynku, co w przypadku najwyższych lokalizacji pozwoli oszczędzić nawet minutę.

Co więcej, w Verdańsku w końcu pojawią się od dawna zapowiadane pociągi, które pozwolą graczom na sprawniejsze przemieszczanie się w terenie. Trudno wywnioskować z samego zwiastuna, czy będą one służyły jedynie jako środek transportu, jednakże tutaj z pomocą przychodzą dataminerzy. Jeżeliby wierzyć portalowi VGS, który jakiś czas temu poprawnie ujawnił między innymi datę premiery Warzone, to pociągi będą pełne cennego łupu, który każdy gracz będzie chciał posiąść.

Call of Duty to nie samo Warzone, dlatego też wraz z najnowszym patchem, w samym Modern Warfare pojawi się masa nowego contentu. Fani tradycyjnej rozgrywki multiplayer będą mogli zadowolić się aż czterema świeżymi mapami, które zostaną wprowadzone do gry.

Przypominamy, że zbliżający się wielkimi krokami piąty sezon wiąże się także z ogromną aktualizacją do gry. Tym razem, pliki najnowszej łatki ważą aż 36 GB, które już teraz można pobrać na PlayStation 4. Niestety, można je ściągnąć jedynie na konsoli Sony, użytkownicy pozostałych platform muszą poczekać do środy.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Paweł Mocek i jego międzynarodowe wojaże

To zmiany to była jedna z moich najtrudniejszych chwil w życiu, ciężko rozstać się z bardzo dobrymi przyjaciółmi, z którymi spędzało się codziennie...