STS
fot. materiały prasowe

pasha dołącza do Teamu Liquid jako europejski ambasador!

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski co prawda od dłuższego czasu pozostaje nieaktywny jako zawodnik, ale mimo to nadal pozostaje jedną z głównych wizytówek rodzimego esportu, a jego sława wykracza daleko poza granice naszego kraju. Nic więc dziwnego, że 32-latek nawiązał właśnie współpracę z jedną z największych organizacji na świecie.

Papito dołącza do Teamu Liquid! – ogłosił w oficjalnym komunikacie pasha. – Do tej pory Liquid traktowałem jako rywali, a teraz jest mi miło, że możemy podać sobie ręce i rozpocząć współpracę. Chcę, aby wszyscy pamiętali, że drużyna to jedność i jednocześnie ciężka praca każdego z osobna. Bardzo się cieszę, że Team Liquid wraca do swoich korzeni w Europie i tutaj będą kłaść duży nacisk na rozwój esportu. Welcome back my friends! – dodał.

Jarząbkowski przez starszych fanów kojarzony będzie jako następca Łukasza „LUqa” Wnęka w legendarnej Złotej Piątce, natomiast kibice młodsi stażem na pewno pamiętają sukcesy, jakie odnosił on z Virtus.pro. Teraz Polak został mianowany europejskim ambasadorem Liquid, nawiązując z formacją długofalową współpracę. Ma to być zresztą dopiero pierwszy z wielu zaplanowanych na przyszłość kroków, które TL chce podjąć w celu zwiększenia swojej obecności na Starym Kontynencie. Sam pasha ma brać czynny udział w życiu organizacji, a także podległej jej drużyny Counter-Strike’a.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Kikis

Nieudany powrót Kikisa na górną alejkę. Polak żegna się z MCES

Przed letnim splitem Mateusz "Kikis" Szkudlarek stwierdził, że powróci na górną alejkę, gdzie osiągał największe sukcesy na europejskiej scenie. Pierw...