fot. Riot Games/Michał Konkol

Perkz: Na koniec korona wróci do nas

Na koniec fazy zasadniczej League of Legends European Championship obrońca mistrzowskiego tytułu – G2 Esports – zaprezentował się z bardzo dobrej strony i wygrał wszystkie trzy rywalizację. W krótkim podsumowaniu Luka „Perkz” Perković zdradził swoje spostrzeżenia dotyczące meczów.

Zespół pomimo pewnego miejsca w play-offach podszedł do pozostałych meczów bardzo poważnie. Już na starcie super tygodnia drużyna spotkała się z SK Gaming, gdzie wiele lat jako gracz spędził i został legendą Carlos „ocelote” Rodríguez Santiago, obecny włodarz organizacji G2. – Prawdę mówiąc, to zmiażdżyliśmy ich bardzo szybko – stwierdził Perković i od razu odniósł się do spotkania z Misfits, które dla niego i kolegów było dużo przyjemniejsze. – Ta gra było dużo weselsza. Od samego początku rywalizacja układała się po naszej myśli. Udało nam się zmusić rywala do wczesnego wykorzystania umiejętności i dzięki temu mogliśmy ich zaatakować pod wieżą. Mogło to wydawać się szalone, ale my tacy jesteśmy, robimy szalone rzeczy – nie ukrywał uśmiechu mówiąc to Perkz.

Na koniec G2 zmierzyło się z Excel, gdzie pracuje były trener Chorwata Joey „YoungBuck” Steltenpool. – To smutne, że pozbawiliśmy szans na play-offy Excel, ale z drugiej strony zadowoleni są gracze Fnatic i FC Schalke 04, którzy zagrają w fazie pucharowej. – Bardzo się cieszę z tych trzech wygranych spotkań. Nie mogę się doczekać kolejnej fazy, ponieważ mam ogromną przyjemność występowania w obecnym składzie. Rozwijamy się jako drużyna i naszym celem jest odzyskanie korony – zakończył reprezentant G2.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polacy znowu poczują maltańskie wibracje. Trzy rodzime składy w 7. tygodniu Eden Arena

Dopiero co zakończył się szósty tydzień Eden Arena: Malta Vibes, a już za chwilę zacznie się tydzień siódmy! A w nim nie zabraknie oczywiście rodzimyc...