fot. G2 Esports

Czy ktoś powstrzyma paTiTka i G2? Rusza Allied Esports Odyssey

Jak na razie G2 Esports kompletnie zdominowało europejskie rozgrywki VALORANTA. Zespół, którego członkiem jest Patryk „paTiTek” Fabrowski, wygrał już trzy imprezy z cyklu IGNITION SERIES, a w kolejnych dniach będzie miał okazję dołożyć do swojego dorobku także czwarty triumf.

A wszystko dlatego, że już dziś rusza Allied Esports Odyssey, którego G2 będzie oczywistym faworytem. Nim jednak Fabrowski i spółka będą mogli ewentualnie wznieść ręce w górę w geście triumfu, czeka ich przeprawa z kilkoma dość wymagającymi rywalami. W tym miejscu warto wspomnieć m.in. o nowym składzie Teamu Liquid, którego gwiazdą jest Adil „ScreaM” Benrlitom. Ekipa Belga jeszcze jako fish123 już kilkukrotnie mierzyła się z zespołem paTiTka i nie ma z tych potyczek zbyt miłych wspomnień. Ale nowa organizacja – nowe nadzieje, prawda?

Nieco z tyłu poczynaniom rywali przyglądać się będą też Ninjas in Pyjamas. Podopieczni szwedzkiej organizacji od czasu przeprowadzonych latem zmian czekają na pierwszy triumf, bo jak na razie udało im się co najwyżej znaleźć w czołowej czwórce WePlay! Invitational oraz Mandatory.gg Cup. Sporą niewiadomą jest natomiast miks o nazwie ZyppanGoKill, który współtworzą byli członkowie FABRIKEN oraz PartyParrots, w tym znany fanom CS:GO Kirill „ANGE1” Karasiow.

Harmonogram pierwszej fazy zawodów prezentuje się następująco:

11 sierpnia
18:00 Vodafone Giants vs Ninjas in Pyjamas BO2
19:30 G2 Esports vs BBL Esports BO2
21:00 Team Liquid vs ZyppanGoKill BO2
12 sierpnia
18:00 BBL Esports vs Ninjas in Pyjamas BO2
19:30 G2 Esports vs ZyppanGoKill BO2
21:00 Vodafone Giants vs Team Liquid BO2
13 sierpnia
18:00 Vodafone Giants vs ZyppanGoKill BO2
19:30 BBL Esports vs Team Liquid BO2
21:00 G2 Esports vs Ninjas in Pyjamas BO2
14 sierpnia
18:00 ZyppanGoKill vs BBL Esports BO2
19:30 G2 Esports vs Vodafone Giants BO2
21:00 Ninjas in Pyjamas vs Team Liquid BO2
15 sierpnia
18:00 Vodafone Giants vs BBL Esports BO2
19:30 Ninjas in Pyjamas vs ZyppanGoKill BO2
21:00 G2 Esports vs Team Liquid BO2

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem. Allied Esports Odyssey potrwa do 16 sierpnia i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 15 tysięcy euro.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pierwsze głowy poleciały. CLG żegna się z trenerami LoL-a po katastrofalnym splicie

Trudno jest być fanem dywizji League of Legends Counter Logic Gaming w tych czasach. Ci, którzy liczyli na powrót tej drużyny na salony, musieli przeł...