fot. twitter.com/MisfitsGG

Misfits Agresivoo ostatnim reprezentantem LFL na European Masters

Ostatnie spotkanie o stawkę w turnieju kwalifikacyjnym Ligue Française de League of Legends przeszło do historii. Misfits Premier z Tobiaszem „Agresivoo” Cibą w składzie pokonało w trzeciej rundzie Damiana „Luckera” Konefała i jego Vitality.Bee, dzięki czemu zapewniło sobie awans na European Masters 2020 Summer.

Dwie pierwsze mapy były absolutną dominacją ze strony Misfits. Ogromna przewaga i jednostronne starcia mogły sugerować, że rywalizacja szybko zakończy się wynikiem 3:0. Dopiero na trzeciej mapie ekipa Konefała zaprezentowała się dużo lepiej, ale swojej przewagi nie potrafiła przerodzić w coś więcej, co wykorzystał przeciwnik i postawił kropkę nad „i”. Przekonujące zwycięstwo Misfits na pewno pozytywnie wpłynie na morale graczy przed meczem z LDLC OL w trzeciej rundzie.

Bez względu na ten wynik poznaliśmy już reprezentantów francuskiej ligi na European Masters. Przegrany spotkania pomiędzy Misfits Premier i LDLC OL rozpocznie europejski turniej od fazy wstępnej, natomiast triumfator tego meczu zostanie rozstawiony w głównym etapie wraz z GamersOrigin. Pozostałe dwie potyczki ekip z LFL odbędą się 15 i 16 sierpnia, natomiast rozgrywki ligowe wrócą 31 sierpnia.

Więcej o wstępnym etapie European Masters i podziale grup możecie przeczytać w tym artykule.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rewolucja w 100 Thieves! Do składu VALORANTA dołącza nitr0

Nieoficjalne informacje sprzed kilku dni stały się dziś faktem. Nicholas "nitr0" Cannella zamienił Counter-Strike: Global Offensive na VALORANTA i doł...