fot.. BLAST Premier

Rewolucja w 100 Thieves! Do składu VALORANTA dołącza nitr0

Nieoficjalne informacje sprzed kilku dni stały się dziś faktem. Nicholas „nitr0” Cannella zamienił Counter-Strike: Global Offensive na VALORANTA i dołączył do 100 Thieves.

Amerykanin swoją kilkuletnią przygodę z Teamem Liquid zakończył oficjalnie na początku sierpnia, gdy to właśnie został odsunięty od głównego składu. Szybko Cannella zadecydował o swojej przyszłości i trzeba przyznać, że decyzja jest bardzo odważna. nitr0 postanowił porzucić dalszą przygodę z produkcją Valve i przyjąć ofertę 100 Thieves, które wraz z przedstawieniem swojego nowego nabytku, zdecydowało się przebudować swoją dywizję.

CZYTAJ TEŻ:
nitr0 zamieni CS:GO na VALORANTA?!

Przebudowa to mało powiedziane, ponieważ włodarze 100 Thieves pożegnali wszystkich swoich zawodników z wyjątkiem Spencera „Hiko” Martina. Doświadczony duet będzie miał teraz za zadanie zbudowanie nowego składu, który dostarczy sukcesów, gdyż poprzednie zestawienie totalnie zawiodło w tym aspekcie. Fatalne wyniki w FaZe Clan Invitational, PAX Arena Invitational i T1 x Nerd Street Gamers Showdown tylko utwierdziły menadżerów Złodziei, że potrzebne są radykalne zmiany. Na tych turniejach zespół Martina był eliminowany we wczesnych etapach i ani razu nie zbliżył się do podium.

Aktualny skład 100 Thieves w VALORANCIE:

  • Spencer „Hiko” Martin
  • Nicholas „nitr0” Cannella
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jednostronne półfinałowe mecze w DH Open? To najbardziej prawdopodobny scenariusz

Szansę na triumf w europejskiej dywizji DreamHack Open Summer 2020 mają już tylko cztery formacje, chociaż przecież pierwszego dnia zmagań na grono uc...