fot. FACEIT

Wcześniej panie, teraz panowie – Dignitas prezentuje nowy skład VALORANTA

Kilka tygodni temu Dignitas ogłosiło, że kobiecy skład Counter-Strike’a podległy organizacji będzie rywalizować również na scenie VALORANTA. Na tym jednak formacja z Ameryki Północnej nie poprzestała i dziś zaprezentowała złożoną z pięciu panów drużynę dedykowaną właśnie nowej produkcji od Riot Games.

W zespole znalazł się m.in. Rory „dephh” Jackson, który wcześniej przez kilka lat był filarem ekipy CS:GO w Complexity Gaming – wraz z nią wystąpił m.in. na trzech Majorach, raz wywalczając również status legendy. Inną rozpoznawalną postacią jest bez wątpienia Harrison „psalm” Chang. 25-letni strzelec w przeszłości rywalizował w Heroes of the Storm oraz Fortnicie, a w tej drugiej grze udało mu się nawet sięgnąć po tytuł indywidualnego wicemistrza świata. Poza nimi skład tworzą również mniej znani Phat „supamen” Le i Kevin „POISED” Ngo, tajemnicą pozostaje natomiast tożsamość piątego zawodnika, gdyż ten nie został jeszcze ogłoszony.

Wspomniana czwórka gra ze sobą już od jakiegoś czasu pod tagiem HOMLESS. Ba, dephh i spółka zdążyli już nawet odnieść pewne sukcesy i podczas PAX Arena Invitational zajęli miejsce w czołowej czwórce, a po drodze ograli m.in 100 Thieves oraz T1. Za tydzień, już w barwach Dignitas, zobaczymy ich natomiast na kolejnej imprezie z cyklu IGNITION SERIES – 26 sierpnia rusza bowiem Pop Flash z pulą nagród w wysokości 50 tysięcy dolarów.

Skład podległej Dignitas dywizji VALORANTA prezentuje się następująco:

  • Harrison „psalm” Chang
  • Rory „dephh” Jackson
  • Kevin „POISED” Ngo
  • Phat „supamen” Le
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Racoon tłem dla Pompy! Komplet drużyn z Ultraligi w fazie głównej EU Masters!

7more7 Pompa Team dołączył do K1CK Neosurf i AGO ROGUE w głównym etapie European Masters 2020. W barażach Mateusz "Czajek" Czajka z kolegami nie dał ż...