STS
fot. materiały prasowe

Graj na swój sposób z nową, kolorową kolekcją od Logitech G

Firma Logitech G, marka Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) i wiodący innowator technologii oraz sprzętu do gier, zaprezentował dzisiaj nową kolekcję sprzętu do gier, która celebruje indywidualność i radosną stronę grania. Głównym elementem nowej kolorowej kolekcji Logitech G jest bezprzewodowy, gamingowy zestaw słuchawkowy G733 LIGHTSPEED. Dostępny w czterech żywych kolorach, nowy zestaw słuchawkowy do gier G733 jest w pełni funkcjonalnym, bezprzewodowym zestawem słuchawkowym, który pasuje do Twojego stylu i sprawia, że teraz możesz wyrazić swoją indywidualność podczas grania w ulubione gry. Uzupełnieniem nowej, kolorowej kolekcji są myszy do gier G102 i G305 oraz klawiatura mechaniczna G915 TKL.

W miarę jak gaming staje się coraz większą częścią popkultury, osobista ekspresja i styl stały się ogromną częścią tożsamości graczy – powiedział Ujesh Desai, dyrektor generalny Logitech G. – Mając to na uwadze, postanowiliśmy zaprojektować kolekcję wysokiej klasy sprzętu do gier w żywych i wyrazistych kolorach.

Zaczynając od akcesoriów do gier po opakowania produktów, kolory szare, białe i czarne historycznie zdominowały branżę, ale w miarę rozwoju gamingu, osobista ekspresja społeczności graczy zmienia się, a producenci muszą wziąć pod uwagę zaspokojenie bardziej zróżnicowanych potrzeb. Dzięki mediom społecznościowym, pojawieniu się treści generowanych przez użytkowników (UGC) i szybkiemu rozwojowi transmisji strumieniowej, sprzęt dla graczy i twórców zaczyna być często w centrum uwagi. Skłania to do głębszego zastanowienia się nad kolorami, których używają oraz tym, co to daje na temat ich indywidualnego stylu i osobowości.

Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy G733 jest dostępny w wersjach: białej, niebieskiej, liliowej i czarnej. Waży tylko 278 g, posiada nowy kolorowy, dwustronny pasek nagłowny, który utrzymuje zestaw i jest wyposażony w miękkie, dwuwarstwowe nauszniki z pianką zapamiętującą kształt, dzięki czemu jest to jeden z najwygodniejszych zestawów słuchawkowych, jakie firma Logitech G kiedykolwiek zaprojektowała. Wspólnie z headsetem G733 Logitech G zaprezentował kolekcję kolorowych pasków oraz nakładek na mikrofony, które są kompatybilne ze wszystkimi zestawami słuchawkowymi Logitech G.

Chcieliśmy zaprojektować w pełni funkcjonalny zestaw słuchawkowy, który pozwoli ludziom pokazać swoją osobowość – powiedziała Tiffany Beers, szefowa działu inżynierii dźwięku w firmie Logitech G. – G733 i dostępne akcesoria na to pozwalają. Jest to niezawodny, wysokiej jakości zestaw słuchawkowy do gier, który pasuje do Twojego otoczenia i umożliwia indywidualną ekspresję bez kompromisów technologicznych.

Od teraz gracze mogą też wybierać spośród czarnej lub białej wersji bezprzewodowej klawiatury mechanicznej Logitech G915 TKL oraz czarnej, białej, niebieskiej i liliowej wersji myszy gamingowych Logitech G102 oraz G305.

Gracze i streamerzy szukają coraz więcej sposobów, aby wyrazić swoje własne poczucie stylu i osobowości – powiedziała Elspeth Eastman, streamerka, gracz i aktorka głosowa. – Niezależnie od tego, czy jest to czarny, biały czy liliowy, czy też mieszanka wszystkich kolorów, chcemy wyrazić siebie, gdy gramy.

Cena i dostępność

Oczekuje się, że bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Logitech G733 LIGHTSPEED będzie dostępny w sprzedaży detalicznej w sugerowanej cenie 499 zł. Paski, które są dostępne w pięciu opcjach kolorystycznych, będą dostępne w sprzedaży detalicznej w cenie 49 zł za sztukę. Zestaw pięciu nakładek na mikrofony, będzie dostępny w sprzedaży detalicznej w cenie 49 zł za komplet. Klawiatura do gier G915 TKL jest sprzedawana w cenie detalicznej 899 zł, natomiast mysz Logitech G305 w cenie 249 zł i mysz Logitech G102 LIGHTSPEED Gaming Mouse w cenie detalicznej 119 zł. Wszystkie produkty mają być dostępne we wrześniu 2020 roku.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FC Barcelona i Tencent nawiązują współpracę. Blaugrana bliżej najważniejszej chińskiej ligi LoL-a?

Niemal w każdym europejskim państwie znajdują się kluby sportowe, które prowadzą współprace z esportowymi organizacjami lub same stworzyły sekcje dla...