STS
fot. DreamHack

Komu ostatnie miejsce w półfinale? Przed nami ostatnia kolejka Polish Masters 2020

Na jedną kolejkę przed końcem fazy zasadniczej Polish Masters 2020 w Rainbow Six: Siege nie znamy jeszcze wszystkich półfinalistów. Wciąż wolne pozostaje bowiem jedno miejsce, które dopiero dziś zapewni sobie jedna z trzech formacji.

Na ten moment najbliżej upragnionego awansu znajdują się reprezentanci XPG Invicty. Jeżeli bowiem uda im się wygrać swój czwartkowy mecz, to nie będą musieli już martwić się poczynaniami rywali – przepustkę do play-offów uzyskają tak czy inaczej. A o tę wygraną wcale nie musi być trudno, bo naprzeciwko Dariusza „Deriusa” Sokołowskiego i jego kolegów staną gracze Hummingbirds, którzy już jakiś czas temu stracili jakiekolwiek nadzieje na miejsce w czołowej czwórce i obecne walczą tylko o honor. Z drugiej strony przed tygodniem udało im się zaskoczyć AVEZ Esport, więc może i tym razem pokuszą się oni o niespodziankę?

Na taką na pewno liczą zawodnicy Actiny PACT i wspomnianego AVEZ, którzy w razie potknięcia Invicty będą mogli rzutem na taśmę włączyć się do gry o awans. Niemniej sama porażka faworytów nie wystarczy – potrzebne są też zwycięstwa pretendentów. Przed PACTEM starcie z devils.one, które od tygodnia jest już pewne promocji, ale to nic przy rywalu, który stanie na drodze Ośmiornic. Wszak one będą musiały poradzić sobie z niekwestionowanym liderem Polish Masters, który okupuje pierwszą lokatę już od wielu tygodni. Mowa tutaj oczywiście o TEETRES SLAVGENT, które ma szansę zakończyć fazę zasadniczą z zaledwie jedną porażką na koncie.

Harmonogram 14. kolejki Polish Masters 2020 w Rainbow Six: Siege prezentuje się następująco:

27 sierpnia
19:00 TEETRES SLAVGENT vs AVEZ Esport BO1
20:00 XPG Invicta vs Hummingbirds BO1
21:00 devils.one vs Actina PACT BO1
22:00 PRIDE vs Izako Boars BO1

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu oraz na antenie Polsat Games. Polish Masters 2020 potrwa do 27 sierpnia i zaoferuje swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 60 tysięcy złotych.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Neon: Jeśli dostaniemy się na Worldsy, to chyba zacznę wierzyć w cuda

Jeżeli nie wierzyliście w cuda, to osiągnięcie FC Schalke 04 powinno to zmienić. Nikt nie może podważać niesamowitego sukcesu tej ekipy w League of Le...