Od czasu transferu Pawła "innocenta" Mocka MAD Lions nie znaleźli jeszcze odpowiedniego rytmu, który pozwoliłby na regularną walkę z najlepszymi. Nie udało się podczas DreamHacka Open, nie udało się podczas ESL One – ale może na nieco niższym szczeblu, przy okazji Eden Arena: Malta Vibes, się uda?

MAD Lions vs MIBR
12:00 (BO3)

Jak na razie Polak i jego duńscy koledzy w dziewiątym tygodniu online'owych rozgrywek radzili sobie nawet dobrze i wygrali oba grupowe mecze. Dzięki temu w cuglach awansowali do play-offów, pozostawiając w pokonanym polu m.in. GamerLegion oraz Apeks. Oznacza to, że popularne Lwy już teraz mają zapewnioną lokatę w czołowej ósemce Eden Arena, ale to zdecydowanie za mało, bo międzynarodowy skład potrzebuje wreszcie sukcesu, który pozwoliłby mu wskoczyć na właściwe tory. A internetowe zmagania wydają się idealnym miejscem do popracowania nad pewnością siebie.

Jednakże podobne zamiary ma najbliższy rywal MAD Lions, czyli MIBR. Zespół dowodzony przez Gabriela "FalleNa" Toledo od kilku tygodni przebywa w Serbii, gdzie ma miejsce jego bootcamp. Pobyt ten bynajmniej nie jest jednak usłany sukcesami, bo Latynosi na razie mocno zawodzą. Z ESL One pożegnali się już po dwóch meczach, w Nine to Five 3 niespodziewanie uznali wyższość Wisły All in! Games Kraków, a i w Eden Arena nie obyło się bez kłopotów. Trudno więc nie odnieść wrażenia, że to nie piątka z Ameryki Południowej będzie faworytem sobotniego ćwierćfinału, chociaż trzeba pamiętać, że jej oponenci też mają swoje problemy.

Mecz pomiędzy MAD Lions a MIBR rozpocznie się o godzinie 12:00 i rozegrany zostanie w systemie BO3. Polskojęzyczna transmisja z tego pojedynku prowadzona będzie pod tym adresem.