Fani rodzimej sceny Counter-Strike'a w środę na pewno nie będą mieć powodów do nudy. Dziać się będzie sporo i sporo warto też będzie zobaczyć, bo przed nami m.in. mecze z udziałem Emeritos Banditos czy też HONORIS, które zaprezentuje nam się w nietypowym składzie.

Nietypowość owego składu przygotowane z myślą o spotkaniu z Teamem Secret wynika z faktu, że próżno szukać w nim Wojciecha „Prisma” Zięby i Kamila „reiko” Cegiełki, których miejsce według serwisu HLTV mają zająć Dawid "SaMey" Stańczak i Kacper "Grucha" Gruszeczka, czyli dwaj członkowie Łomży 0,0% Cyberwolves. Wspomniana dwójka trafiła do HONORIS na testy, których forma czy długość na ten moment nie jest znana. Pracowita środa czeka Actina PACT, który zacznie dziś zmagania w 10. tygodniu Eden Arena: Malta Vibes. Dziś przed podopiecznymi Vincenta "VinSa" Jozefiaka od dwóch do nawet trzech pojedynków, a pierwszy z nich stoczą oni z Brazylijczykami z MIBR.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


Interesująco powinno być też na niższych szczeblach rozgrywek od ESEA. W dywizji Opena swój pierwszy mecz rozegrają na przykład Emeritos Banditos, którzy podejmą trzecią już próbę awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Zespół Piotra "izaka" Skowyrskiego zmagania rozpocznie od potyczki z niemieckim bTitans. W tej samej lidze wystąpią też reprezentantki Arcane Wave, które wsparte przez nowych zawodniczkę i trenera przystąpią do meczu z duńskim RYGGSACK. Z kolei na poziomie Advanced zobaczymy międzynarodowy skład KPI Gaming, którego członkiem od niedawna jest Adrian "SAYN" Łączyński. Były gracz PRIDE i jego koledzy zmierzą się z Turkami z 9INE.

Lista najciekawszych środowych spotkań prezentuje się następująco:

2 września
15:00 HONORIS vs Team Secret BO3 transmisja
18:00 Actina PACT vs MIBR BO1 transmisja
19:00 mecz wygranych/przegranych grupy B (PACT) BO3  
20:00 KPI Gaming vs 9INE BO1
20:30 mecz wygranych grupy B (HONORIS) BO3  
21:00 Emeritos Banditos vs bTitans BO1 transmisja
21:00 Arcane Wave vs RYGGSACK BO1
22:00 decydujący mecz grupy B (PACT) BO3
(Kliknij "vs" wybranego meczu, aby przejść na jego podstronę)