O możliwych zmianach w szeregach MAD Lions plotkowało się już od dłuższego czasu, dotychczas jednak owe plotki były dementowane lub po prostu nie miały przełożenia na rzeczywistość. Mimo to po raz kolejny pojawiły się nieoficjalne doniesienia na temat potencjalnych ruchów kadrowych w obozie Lwów – tym razem ich autorem jest Jarek "DeKay" Lewis.

Jak twierdzi dziennikarz serwisu DBLTAP, organizacja miałaby rozważać zaangażowanie Ismaila "refrezha" Aliego oraz Rasmusa "HooXiego" Nielsena. Obaj Duńczycy od czerwca tego roku związani są z hiszpańską formacją x6tence, pod której banderą wzięli udział m.in. w czerwcowym cs_summit 6, czyli turnieju eliminacyjnym do ESL One Rio 2020 Major Championship. Co ciekawe, HooXi mimo wieku 25 lat w świadomości szerszego grona kibiców zaistniał stosunkowo niedawno, podczas gdy jego o trzy lata młodszy kolega, refrezh, swego czasu uważany był za spory talent. Ma on zresztą na swoim koncie występy m.in. dla OpTic Gaming czy też Cloud9, gdzie pełnił rolę zmiennika.

Na ten moment nie wiadomo, czyje konkretnie miejsce Ali i Nielsen mieliby zająć w przypadku swoich transferów. Niemniej DeKay przyznał, że jedno z jego źródeł podało, iż na wylocie mogą znajdować się dotychczasowy prowadzący Lwów, Asger "AcilioN" Larsen, a także Paweł "innocent" Mocek. Polak szeregi zespołu zasilił nieco ponad miesiąc temu, przechodząc do niego z Illuminar Gaming. Jednakże po jego transferze MAD Lions nie zaliczyło oczekiwanego progresu i częściej zawodziło niż zachwycało – dość powiedzieć, że największym sukcesem Mocka i jego kolegów jest drugie miejsce podczas 9. tygodnia Eden Arena: Malta Vibes.

Jak przyznał Lewis, organizacja MAD Lions odmówiła mu komentarza na temat jego informacji. – Nie komentujemy żadnych hipotetycznych czy też rzeczywistych negocjacji dotyczących naszych obecnych lub też potencjalnie przyszłych zawodników – stwierdzili przedstawiciele Lwów. Nasza redakcja zwróciła się natomiast do ProPlayers, agencji, która na co dzień reprezentuje interesy innocenta, jednakże ta odmówiła komentarza.