fot. materiały prasowe

Uniwersalny kontroler do gier Razer Kishi for iPhone zapewnia konsolową jakość grania na iOS

Firma Razer, wiodąca globalna marka lifestylowa dla graczy, ogłosiła dziś pojawienie się na rynku uniwersalnego kontrolera do gier – Razer Kishi for iPhone, mobilnego urządzenia w wersji na iOS, które w styczniu zdobyło dwie nagrody Best of CES. Wyposażony w klikalne analogowe drążki, szereg przycisków standardowych i wielofunkcyjnych oraz 8-kierunkowy D-pad, Kishi na iPhone’a po raz pierwszy daje użytkownikom Apple możliwość korzystania z nagradzanego kontrolera Razera.

Ponieważ międzyplatformowa rozgrywka zakorzenia się coraz mocniej w świecie gier, Razer Kishi ma dawać równe szanse także mobilnym graczom – powiedział John Moore, szef działu Marketing and Sales, Growth Peripherals w firmie Razer. – Kishi for iPhone wprowadza tę równość do nadzwyczajnej kolekcji tytułów z Apple Arcade, gwarantując, że bez względu na to, gdzie grasz, zwycięstwo jest zawsze w Twoim zasięgu.

Razer na urządzeniach Apple

Razer Kishi na iPhone’a zapewnia konsolową jakość rozgrywki na urządzeniach z iOS za pośrednictwem najnowocześniejszego złącza Lightning. Kishi na iPhone’a ma certyfikat MFi (Made for iPhone) i jest w pełni kompatybilny z Apple Arcade, przełomową usługą subskrypcji gier Apple w App Store, która oferuje ponad 120 niesamowicie emocjonujących tytułów. Dzięki jednej subskrypcji sześcioosobowa rodzina może przeskakiwać z iPhone’a na iPada, Maca, a nawet Apple TV i cieszyć się każdą grą bez żadnych reklam ani zakupów wewnątrz aplikacji. Wraz z premierą najnowszej wersji Razer Kishi, rodzina kontrolerów do gier Kishi tworzy nowy poziom wrażeń z rozgrywki na iPhone 6 Plus i nowsze urządzenia z iOS.

Razer Kishi dla iPhone’a jest już dostępny w Apple Online Store. To pierwszy produkt Razera w tym sklepie. Będzie dostępny w sklepach Apple na całym świecie od 22 września, wzbogacając asortyment akcesoriów do gier.

Zaprojektowany, aby wygrywać

Razer Kishi oferuje grającym na iPhone’ach funkcjonalność i kontrolę znaną z konsolowych odpowiedników. Jego wygodna, ergonomiczna konstrukcja jest przeznaczona do długich sesji, a przenośna forma i zoptymalizowane rozmieszczenie przycisków wspomagają intuicyjną rozgrywkę. Przemyślana konfiguracja i ergonomia sprawiają, że kontroler jest tak samo wygodny i naturalny w obsłudze zarówno na początku rozgrywki, jak i na jej końcu.

Inteligentna łączność sprawia, że Kishi dla iPhone’a staje się naturalnym przedłużeniem dłoni użytkownika. Kishi oferuje połączenie Lightning o ultraniskich opóźnieniach, które praktycznie eliminuje wszelkie opóźnienia, dając użytkownikom natychmiastowo reagujące przyciski i bezproblemową, płynną kontrolę. Ładowanie pass-through zapewnia także nieprzerwaną rozgrywkę, ponieważ iPhone’a można ładować, podłączając kabel ładujący bezpośrednio do kontrolera.

O RAZER KISHI DLA IPHONE

  • Obsługiwane telefony: iPhone 6 Plus, iPhone 6s Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max
  • Certyfikat MFi (Made for iPhone)
  • Złącze Lightning do ładowania przelotowego
  • Klikalne drążki analogowe

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

109.99€ sugerowana cena detaliczna

Razer.com, Apple.com i autoryzowani sprzedawcy – 15 września 2020

Aby uzyskać więcej informacji, zajrzyj na stronę Razer.com/gaming-controllers/razer-kishi.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nie ma mocnych na Complexity. Czy Juggernaut wygra i dziś?

Po dwóch tygodniach zmagań w 12. sezonie ESL Pro League tylko jedna ekipa zachowała status niepokonanej. Co ciekawe, nie jest to jednak Team Vitality,...