fot. Kinguin

Gwiazdy rapu i stand-upu zagrają dla Pomorskiego Hospicjum Dla Dzieci

Esport to oczywiście nie tylko zmagania profesjonalistów. To także często odbywające się turnieje charytatywne wspomagane przez celebrytów, w których trakcie zbierane są pieniądze na szczytny cel. Tak będzie również w najbliższy weekend w gdańskim Kinguin Esports Lounge.

To właśnie tam 19 i 20 września odbędą się bowiem rozgrywane na PlayStation 4 zawody FIFA 20 pod hasłem Gramy w Dobrej Sprawie. Pomogą one zgromadzić środki, które później zostaną przekazane na rzecz Pomorskiego Hospicjum Dla Dzieci. Swoje wsparcie dla inicjatywy wyraziło już szesnaście osób ze świata rapu oraz stand-upu, które drugiego dnia zmagań wezmą udział w przeznaczonej dla 32 graczy fazy finałowej. Wśród nich znajdziemy m.in. Kacpra Rucińskiego, Piotra „Zolę” Szulowskiego, Sebastiana „Rahima” Salberta czy też Tomasza „VNM-a” Lewandowskiego. Pozostałe szesnaście wolnych miejsc zgarną czterej zaproszeni goście oraz dwunastu laureatów otwartych eliminacji.

Owe eliminacje rozegrane zostaną 19 września i udział w nich będzie mógł wziąć każdy. To znaczy każdy, kto uprzednio zarejestruje się pod tym adresem, uiści wpisowe w wysokości 20 zł (aczkolwiek możliwe jest wpłacanie większej kwoty, która i tak w całości trafi na konto Hospicjum) oraz na czas przybędzie na miejsce imprezy. Więcej informacji na temat zawodów Gramy w Dobrej Sprawie znaleźć można na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku, które znajduje się tutaj.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dlaczego floppy i oSee nie będą częścią Kolosa? Tłumaczą sami zainteresowani

Działacze Cloud9 nie mogą narzekać na brak zajęć. Z jednej strony pracują nad dokładaniem kolejnych trybów do budowanej od podstaw dywizji CS:GO, z dr...