fot. Riot Games

Dwóch nowych bohaterów i aktualizacja Dr. Mundo jeszcze w 2020?

W ostatnich miesiącach projektanci League of Legends nie spoczywają na laurach i po dostarczeniu czterech nowych bohaterów zapowiadają kolejne świeżości w swojej produkcji. Jeżeli nic niespodziewanego się nie wydarzy, to jeszcze w końcówce roku do świata gry zawitają mag oraz wspierający.

Pomimo ogromnej już liczby dostępnych postaci pracownicy studia Riot Games starają się rozwijać fabułę swojej gry, dzięki czemu co jakiś czas ogłaszana jest nowa postać. W 2020 roku na Summoner’s Rifcie pojawiła się czwórka bohaterów – Sett, Lillia, Yone oraz Samira. Jak widać ten spory zastrzyk nowości nie będzie musiał wystarczyć graczom do końca roku, ponieważ na oficjalnej stronie producenta pojawiła się zapowiedź kolejnych prac. W niej poruszony został wątek dwóch nowych postaci, które jeszcze w końcówce roku mogą pojawić się w rozgrywce. Jednym z nich ma być mag, a drugim wspierający, który walczyć będzie w zwarciu.

Pojawienie się nowych bohaterów nie wpłynie na poprawki u tych starych. Jak już wcześniej ogłoszono, od dłuższego czasu trwają prace nad wyglądem Dr. Mundo. Zapowiadana aktualizacja jego wizualnego aspektu ma ulec sporej zmianie, w odróżnieniu do cech umiejętności, które być może zostaną poprawione tylko delikatnie. Projektanci zapowiadają, że gra nim ciągle będzie sprawiać ogromną radość.

Graficzne zmiany u Dr. Mundo trwają równocześnie ze wstępnymi poprawkami u innej postaci, ale na oficjalną prezentację będziemy musieli jeszcze poczekać.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

TaZ: Nie podołaliśmy, nie udało się osiągnąć zamierzonych rezultatów

Po czterech miesiącach istnienia projektu HONORIS można z całą stanowczością przyznać, że okazał się on rozczarowaniem. Zespół założony przez Wiktora...