Już za moment zespoły z Azji wrócą do walki o rankingowe punkty, tak ważne w kontekście awansu na kolejnego Majora CS:GO. Za kilka dni rusza bowiem Perfect World Asia League Fall 2020 – kolejny turniej RMR, którego lista uczestników dopiero co została zamknięta.

Wszystko dlatego, że dziś końca dobiegły drugie i jednocześnie ostatnie otwarte eliminacje. Awans na ich drodze zapewniły sobie After Gaming z Chin oraz Bren Esports z Filipin, które po drodze wyeliminowały D13 i Divine Vendetta, czyli ekipy, które mogliśmy oglądać na poprzednich imprezach z cyklu RMR. Kilka dni wcześniej swój cel osiągnęły również raczej anonimowe dla przeciętnego europejskiego kibica CHECKMATE, Huat Zai i ZIGMA. Cała wspomniana piątka już w połowie tygodnia będzie miała okazję zmierzyć się z przedstawicielami regionalnej czołówki w osobie m.in. TYLOO, TIGER oraz ViCi Gaming.

Pełna lista uczestników turnieju prezentuje się następująco:

After Gaming Beyond Esports Bren Esports CHECKMATE
Huat Zai Invictus Gaming TIGER TYLOO
ViCi Gaming ZIGMA

Perfect World Asia League Fall 2020 to trzeci turniej RMR dla Azji. Rozpocznie się on 16 września i poza pieniężną pulą w wysokości 100 tysięcy dolarów zapewni swoim uczestnikom również rankingowe punkty – zwycięzca imprezy zgarnie ich 2,5 tysiąca.