STS
fot. ESL

Kiedy Avka nie ma, inni harcują?

W ostatnich tygodniach Maciej „Av3k” Krzykowski dał nam sporo powodów do radości. Polski gracz wygrał wszystkie trzy dotychczasowe mecze w Quake Pro League Season 2, dzięki czemu samodzielnie przewodzi europejskiej dywizji. Dziś jednak nie poprawi on swojego bilansu. Reprezentant Endpoint będzie bowiem pauzować, podobnie zresztą jak znajdujący się tuż za nim Adrián „RAISY” Birgány. Absencja […]

W ostatnich tygodniach Maciej „Av3k” Krzykowski dał nam sporo powodów do radości. Polski gracz wygrał wszystkie trzy dotychczasowe mecze w Quake Pro League Season 2, dzięki czemu samodzielnie przewodzi europejskiej dywizji. Dziś jednak nie poprawi on swojego bilansu.

Reprezentant Endpoint będzie bowiem pauzować, podobnie zresztą jak znajdujący się tuż za nim Adrián „RAISY” Birgány. Absencja Polaka i Węgra to dobra informacja dla Marco „vengeurRA” Ragusy z Myztro Gaming, który dzięki temu ma szansę zrównać się z Krzykowskim. Ale aby to osiągnąć 21-latek musi pokonać Sebastiana „Spart1e’a” Siirę, co teoretycznie nie powinno być szczególnie wymagającym zadaniem – wszak Szwed w tym sezonie nie zaznał jeszcze smaku zwycięstwa. Ciekawie zapowiada się też starcie Marcela „k1llsena” Paula i Kirilla „cnz-a” Golubjova, którzy z bilansem 1-1 sąsiadują ze sobą w stawce. Ale już niedługo, bo w niedzielę jeden z nich przegoni drugiego.

Harmonogram czwartej kolejki prezentuje się następująco:

27 września
16:00 Spart1e vs vengeurR BO3
17:00 ZenAku vs maxter BO3
18:00 dooi vs DaHanG BO3
19:00 cYpHeR vs toxjq BO3
20:00 nosfa vs cha1n BO3
21:00 k1llsen vs cnz BO3
22:00 Cooller vs BaSe BO3

Wszystkie mecze Quake Pro League Season 2 wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Brazylijska furia vs Złodzieje z Australii

Ameryka Północna to pierwszy region, który wyłoni swojego mistrza 12. sezonu ESL Pro League. Już dziś wieczorem odbędzie się bowiem wielki finał zmaga...