STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Nieoficjalnie: x6tence rozmawia z TENZKIM

Zarząd x6tence ma ręce pełne roboty. Organizacja rozmawia z MAD Lions w sprawie sprzedaży Rasmusa „HooXiego” Nielsena oraz Ismaila „refrezha” Aliego, a jako że przesunęła na ławkę Hectora „HECTOza” Jensena, w jej dywizji CS:GO pozostało dwóch zawodników. Według naszych informacji taki stan rzeczy nie utrzyma się długo. Już wcześniej Jarek “DeKay” Lewis donosił, że hiszpański […]

Zarząd x6tence ma ręce pełne roboty. Organizacja rozmawia z MAD Lions w sprawie sprzedaży Rasmusa „HooXiego” Nielsena oraz Ismaila „refrezha” Aliego, a jako że przesunęła na ławkę Hectora „HECTOza” Jensena, w jej dywizji CS:GO pozostało dwóch zawodników. Według naszych informacji taki stan rzeczy nie utrzyma się długo.

Już wcześniej Jarek “DeKay” Lewis donosił, że hiszpański klub rozważa zatrudnienie Daniela „mertza” Mertza i Marcusa “maNkza“ Kjeldsena, natomiast nie było wiadomo, kto zajmie piąte miejsce w składzie. Jak udało nam się dowiedzieć, to przypadnie w udziale Jesperowi „TENZKIEMU” Plougmannowi, aktualnemu reprezentantowi Nordavind i trzykrotnemu uczestnikowi Majorów. 26-latek występuje w obecnej formacji od marca 2019 roku, co jest swego rodzaju odstępstwem od reguły jeśli chodzi o jego karierę. W przeszłości Duńczyk nie umiał przez dłuższy czas utrzymać się w jednym zespole i zmieniał pracodawców jak rękawiczki – grał m.in. dla SK Gaming, Teamu Dignitas, Rogue, The Imperial czy ALTERNATE aTTaX. Teraz na jego rozkładzie może pojawić się nowa, tym razem w pełni duńska ekipa – po raz ostatni TENZKI był otoczony samymi rodakami ponad trzy lata temu. 

Redakcja Cybersport.pl wystosowała wiadomość do x6tence z prośbą o komentarz w omawianej sprawie, jednak organizacja nie odniosła się do tematu przed publikacją tego artykułu.

Nowy skład x6tence powinien wyglądać następująco:

  • Magnus „Nodios” Olsen
  • Jonas „Queenix” Dideriksen
  • Marcus “maNkz” Kjeldsen
  • Daniel “mertz” Mertz
  • Jesper „TENZKI” Plougmann
  • Morten „zEVES” Vollan – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Peanut: Bardzo chętnie przekonam się, jak to jest grać z TSM oraz Fnatic

LGD Gaming nie pokazało się z najlepszej strony podczas fazy play-in trwających obecnie Worldsów. Czwarta reprezentacja Chin borykała się z wieloma pr...