STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Remisy były, porażki były. Więc teraz pora na zwycięstwa

Podczas czterech pierwszych kolejek European League Stage 2 Natus Vincere poznało zarówno smak remisu, jak i porażki. Dotychczas jednak ekipa Szymona „Savesa” Kamieniaka nie miała okazji, by świętować zwycięstwo – ale może w tym tygodniu w końcu się to zmieni. Przed Na`Vi bowiem kolejne dwie okazje, by podreperować swój bilans i jeszcze włączyć się do […]

Podczas czterech pierwszych kolejek European League Stage 2 Natus Vincere poznało zarówno smak remisu, jak i porażki. Dotychczas jednak ekipa Szymona „Savesa” Kamieniaka nie miała okazji, by świętować zwycięstwo – ale może w tym tygodniu w końcu się to zmieni.

Przed Na`Vi bowiem kolejne dwie okazje, by podreperować swój bilans i jeszcze włączyć się do gry o awans na Six November 2020 Major. Pierwsza z nich już dziś – o godzinie 22:00 Saves i spółka podejmą niepokonany jak dotychczas Team Secret. Ten dzięki zmianom dokonanym w trakcie przerwy między pierwszym a drugim etapem znacznie poprawił swoją grę i już teraz zdobył więcej punktów niż przez całe Stage 1. Dwa dni później drużyna Kamieniaka zetrze się natomiast z Teamem Empire, który na razie ma problemy z ustabilizowaniem formy. Rosyjski skład z jednej strony rozgromił Rogue i G2 Esports, z drugiej zaś doznał bolesnych przegranych z BDS Esport i Virtus.pro. I to właśnie w tym braku stabilizacji Natus Vincere powinno upatrywać swojej szansy.

Harmonogram trzeciego tygodnia prezentuje się następująco:

5 października
18:00 Virtus.pro vs Chaos Esports Club BO1
19:00 Tempra Esports vs Team Empire BO1
20:00 G2 Esports vs Rogue BO1
21:00 BDS Esport vs Team Vitality BO1
22:00 Natus Vincere vs Team Secret BO1
7 października
18:00 Team Empire vs Natus Vincere BO1
19:00 Virtus.pro vs G2 Esports BO1
20:00 Tempra Esports vs Chaos Esports Club BO1
21:00 Team Vitality vs Rogue BO1
22:00 BDS Esport vs Team Secret BO1

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu. Drugi etap European League Season 1 potrwa do 19 października 2020 roku, zaś cztery najlepsze zespoły zapewnią sobie awans do europejskiej dywizji Six November 2020 Major.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Mikyx, G2 Esports, Worlds 2020

Mikyx: Powinniśmy zakończyć tę grę w 25 minut, po pierwszym Baronie

Drugi mecz G2 Esports zakończył się – podobnie jak pierwszy – wygraną Samurajów. Dziś Marcin "Jankos" Jankowski i kompani zwyciężyli Machi Esports i t...