fot. Riot Games

Poznajcie Skye, nową agentkę VALORANTA!

Akt III w VALORANCIE coraz bliżej, nic więc dziwnego, że Riot Games odkrywa karty. Ostatnio dowiedzieliśmy się więcej na temat nowej mapy, dziś natomiast oficjalnie poznaliśmy Skye – trzynastą agentkę, która już niedługo zawita do gry.

Na podstawie opublikowanego przez Riot materiału wideo możemy wywnioskować, że bohaterka będzie korzystać z mocy natury. Jedną z jej podstawowych umiejętności jest np. wypuszczanie jastrzębia, który po chwili eksploduje, oślepiając wszystkich spoglądających w jego kierunku wrogów. Wygląda na to, że nim owa eksplozja nastąpi, Skye będzie mogła sterować swoim podopiecznym tak, by ten użył błysku dokładnie w oczekiwanym przez nią miejscu.

Ponadto będzie ona posiadać leczenie obszarowe, chociaż działać ono będzie tylko na sojuszników, a nie na samą agentkę. Wszystko zależeć będzie od ceny oraz liczby możliwych użyć. W razie potrzeby postać będzie mogła również skorzystać z pomocy wyglądającego niczym wilk tasmański stworzenia, które po odnalezieniu przeciwnika prawdopodobnie go ogłuszy oraz zada obrażenia. Co więcej, będzie mogła ona wypuścić trzy mniejsze stworzenia, których działanie wydaje się bliźniaczo podobne do kuli Bliźniaczy Łowcy, którą znajdziemy w trybie Gorączka Spike’a.

Kiedy możemy spodziewać się Skye na serwerach? Cóż, niestety nie wraz ze startem Aktu III, który nastąpi w połowie tego miesiąca. Na przybycie nowej bohaterki przyjdzie nam poczekać do 27 października, aczkolwiek wtedy będzie ona dostępna zapewne tylko w grach nierankingowych.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zapowiedziano Nine to Five 5, wśród uczestników cztery polskie zespoły i... Cloud9

Od zakończenia czwartej odsłony Nine to Five minął już prawie miesiąc. Nie martwcie się jednak, fani internetowych rozgrywek CS:GO dla ekip z niższych...