fot. Legia eSports

„Stworzymy najlepszy zespół w kraju”. Legia wzmacnia sekcję FIFY

Legia eSports rozpoczyna sezon FIFY 21 z przytupem. I nie mamy (jeszcze) na myśli sukcesów turniejowych Miłosza „milosza93” Bogdanowskiego, choć życzylibyśmy, aby tych również nie zabrakło. Niemniej aktualny mistrz Polski ma się czym chwalić, bo szeregi jego jedynej esportowej dywizji zasilił Gracjan „El Polako” Gołębiewski.

Przez prawie cały 2020 rok sekcja Wojskowych poświęcona produkcji EA Sports ograniczała się wyłącznie do osoby milosza93 – w styczniu opuścił ją Michał „sroka” Srokosz, który był z nią związany od momentu jej narodzin w 2016 roku. Teraz Bogdanowski zyskuje potężnego partnera rywalizującego na platformie Xbox One. El Polako jest mistrzem ostatniej edycji Ekstraklasa Games w barwach Arki Gdynia, przed wybuchem pandemii koronawirusa wystąpił też na dwóch przystankach FUT Champions Cup w Atlancie i Paryżu, w obu przypadkach przedzierając się do play-offów. Gołębiewski jest także członkiem reprezentacji Polski w eFutbolu powołanej z ramienia Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Jestem niesamowicie szczęśliwy, że dołączam do Legii eSports. Wszyscy gracze FIFA wiedzą, jak profesjonalnie jest zarządzana sekcja FIFA w stołecznym klubie i jestem przekonany, że razem z Miłoszem Bogdanowskim stworzymy najlepszy zespół w kraju. Zarówno on, jak i ja zawsze dążymy do zwyciężania, więc z całą pewnością będziemy siebie wzajemnie motywowali. Otrzymanie propozycji dołączenia do Legii było dla mnie dużym wyróżnieniem. Rozmowy z Arką były bardzo sprawne i szybko udało się dojść do porozumienia w kwestii transferu – napisał były gracz Arki Gdynia po transferze, który, co ciekawe, był pierwszym transferem gotówkowym pomiędzy klubami w Polsce. Czy milosz93 i El Polako stworzą najbardziej zabójczy duet rodzimych zawodników? Nie wiemy, ale chętnie się przekonamy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jensen: Byliśmy w stanie pokazać więcej

Team Liquid musiał pożegnać się z Mistrzostwami Świata w League of Legends. Każdy jednak może z czystym sercem przyznać, że Konie opuściły turniej w d...