Piątkowy wieczór organizacje z Półwyspu Iberyjskiego obrały sobie jako idealny moment, by obwieścić lolowemu światu składy na zbliżający się wielkimi krokami Iberian Cup. Jedną z takowych formacji jest MAD Lions Madrid, które na czas turnieju zakontraktowało Jakuba "Sinmivaka" Ruckiego.

CZYTAJ TEŻ:
Po Włoszech pora na Hiszpanię. Fresskowy midlanerem akademii G2

Zaledwie 19-letni botlaner ostatnie miesiące spędził w barwach 7more7 Pompa Teamu, dołączając wraz z kompanami z devils.one pod skrzydła organizacji Sergiusza "TheNitroZyniaka" Górskiego w czerwcu 2020. Miniony split na polskiej scenie był dla Ruckiego naprawdę udany. On i jego zespołowi partnerzy zajęli wszakże trzecie miejsce w Ultralidze, a dzięki dodatkowemu miejscu przyznanemu naszym krajowym rozgrywkom w European Masters młody skład miał okazję zaprezentować się całemu Staremu Kontynentowi. Europy Pompa wprawdzie nie podbiła, ale sama kwalifikacja do głównego turnieju na pewno może zostać uznana za przyzwoity rezultat, który, jak widać, nie umknął uwadze scoutom zagranicznych drużyn.

Trudno na razie wyrokować, jak długo będzie trwała współpraca Sinmivaka z MAD Lions Madrid. Na ten moment wiemy, że Polak będzie reprezentował barwy akademii drużyny z League of Legends European Championship podczas Iberian Cup, który wystartuje 20 października. Być może w przypadku dobrego występu umowa z zawodnikiem znad Wisły zostanie przedłużona, zwłaszcza że Lwy na pewno szukają alternatywnych rozwiązań przed wiosennym sezonem rozgrywek LVP SuperLiga Orange, mając w pamięci dopiero ósmą pozycję zajętą przez ówczesną piątkę jesienią bieżącego roku.

Tak prezentuje się skład MAD Lions Madrid na Iberian Cup:

Jakub "Sinmivak" Rucki
Luis "Koldo" Pérez
Jonas "knighter" Bryder Jensen
Victor "Flakked" Lirola
Luis "Aesenar" Calderón
Alvar "Araneae" Martín Aleñar