STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Koniec sezonu coraz bliżej, szanse na awans Na`Vi coraz mniejsze

Po trzech tygodniach zmagań w European League Stage 2 w Rainbow Six: Siege sytuacja Natus Vincere nie wygląda najlepiej. Podopieczni ukraińskiej organizacji mają już bowiem tylko czysto matematyczne szanse na to, by znaleźć się w czołowej czwórce, a terminarz nadchodzących spotkań zdecydowanie ich nie rozpieszcza. Już dziś, na początku czwartego tygodnia rywalizacji, ekipa Szymona „Savesa” […]

Po trzech tygodniach zmagań w European League Stage 2 w Rainbow Six: Siege sytuacja Natus Vincere nie wygląda najlepiej. Podopieczni ukraińskiej organizacji mają już bowiem tylko czysto matematyczne szanse na to, by znaleźć się w czołowej czwórce, a terminarz nadchodzących spotkań zdecydowanie ich nie rozpieszcza.

Już dziś, na początku czwartego tygodnia rywalizacji, ekipa Szymona „Savesa” Kamieniaka podejmie liderów rozgrywek z BDS Esport. Francuzi jak dotychczas nie doznali jeszcze goryczy porażki i tylko kompletna katastrofa może im odebrać awans na Six November 2020 Major. Trudno więc ocenić szanse Na`Vi szczególnie wysoko, zwłaszcza że w minionych tygodniach wyższość BDS uznawały już prezentujące się o wiele lepiej od Savesa i spółki Team Secret czy też Team Empire.

Dwa dni później na drodze drużyny Cyrila „jahka” Renouda stanie natomiast Team Vitality, który w połowie ubiegłego tygodnia rozgromił Rogue. Co ciekawe, dla formacji znad Sekwany było to dopiero pierwsze zwycięstwo w drugim etapie European League, bo wcześniej większość jej spotkań kończyła się remisami. Taka sytuacja wydarzyła się już czterokrotnie, ale mimo to popularne Pszczoły nadal liczą się w grze o top 4, dlatego też potyczka z Natus Vincere będzie dla nich tak istotna.

Harmonogram czwartego tygodnia prezentuje się następująco:

12 października
18:00 Team Empire vs Team Vitality BO1
19:00 Virtus.pro vs Team Secret BO1
20:00 BDS Esport vs Natus Vincere BO1
21:00 Tempra Esports vs Rogue BO1
22:00 G2 Esports vs Chaos Esports Club BO1
714 października
18:00 Chaos Esports Club vs Team Empire BO1
19:00 Rogue vs Virtus.pro BO1
20:00 Team Secret vs Tempra Esports BO1
21:00 Natus Vincere vs Team Vitality BO1
22:00 G2 Esports vs BDS Esport BO1

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu. Drugi etap European League Season 1 potrwa do 19 października 2020 roku, zaś cztery najlepsze zespoły zapewnią sobie awans do europejskiej dywizji Six November 2020 Major.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jankos: Jestem bardzo zadowolony z tego losowania

Wczoraj zakończyły się zmagania w ostatniej grupie na Mistrzostwach Świata League of Legends, co naturalnie szło w parze z losowaniem par ćwierćfinało...