fot. Materiały prasowe

W październiku startuje kolejny sezon Polskiej Ligi Mobilnej

Rodzimy esport mobilny radzi sobie coraz lepiej, czego dowodem jest stale wzrastające w kraju zainteresowanie tytułami takimi jak Clash Royale czy Brawl Stars. Naprzeciw coraz większym oczekiwaniom fanów esportu mobilnego stanęła sieć komórka PLAY, która we współpracy z agencją Fantasyexpo oraz MedioCom Warszawa, postanowiła zorganizować kolejną edycję Polskiej Ligi Mobilnej.

Mobilni esportowcy będą mogli podczas tych zawodów rywalizować w czterech tytułach. Oprócz wspomnianych gier takich jak Clash Royale czy Brawls Stars zmagania obejmą także World of Tanks Blitz oraz Call of Duty: Mobile. Szczególnie interesujące może być pojawienie się ostatniego z wymienionych tytułów, bowiem będzie to jego debiut na wirtualnych arenach PLAY Polskiej Ligi Mobilnej.

Warto przypomnieć, że udział w rozgrywkach PLAY Polskiej Ligi Mobilnej jest otwarty dla wszystkich. Wystarczy zgłosić chęć do wspólnego grania na oficjalnej stronie organizatora, aby otrzymać dostęp do turniejów kwalifikacyjnych. W każdym z nich przygotowano aż 64 miejsca dla zawodników lub całych drużyn.

Przypomnijmy, że pierwsza edycja PLAY Polskiej Ligi Mobilnej miała miejsce w październiku 2019 roku. W sumie wzięło w niej udział ponad 6700 graczy, którzy rozegrali podczas zawodów aż 1933 mecze. Główną nagrodą był wtedy sprzęt ufundowany przez Xiaomi Technology Polska. Nie inaczej będzie i tym razem. W puli nagród PLAY Polskiej Ligi Mobilnej 2020 znajdą się m.in. smartfony Xiaomi Redmi Note 9, opaski Mi Band czy też słuchawki bezprzewodowe.

Wszystkie rozgrywki będzie można zobaczyć na żywo na platformie Twitch. Materiały udostępni oficjalny kanał PLAY Polska Liga Mobilna.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tarzan wraca po kilkumiesięcznej przerwie i obiera kurs na Chiny

2020 był bez wątpienia najgorszym rokiem w karierze Lee "Tarzana" Seung-yonga. 21-letni dżungler, który całą dotychczasową karierę na profesjonalnej s...