STS

MIBR szuka zmienników na BLAST Premier i drugi sezon Flashpointa?

13 września MIBR ogłosił duże zmiany w prowadzonej przez siebie dywizji CS:GO. Dzisiaj mamy 13 października, a przyszłość drużyny jak stała pod znakiem zapytania, tak stoi nadal – dotąd nie zakontraktowała ona żadnego nowego zawodnika. Na działaczach ciąży presja czasu, ponieważ BLAST Premier Fall Series oraz drugi sezon Flashpointa zbliżają się wielkimi krokami, a z tych rozgrywek, z racji umów partnerskich, nie wypada lub nie można zrezygnować. Warto dodać, że końcówkę roku ekipa ma rzekomo spędzić w Europie, co dodatkowo utrudnia zadanie i wymusza podejmowanie szybkich decyzji.

CZYTAJ TEŻ:
Północnoamerykańskie ekipy CS:GO spędzą końcówkę roku w Europie?

MIBR miał wpaść zatem na pomysł, który pozwoli drużynie wziąć udział we wspomnianych turniejach i wyruszyć na Stary Kontynent, a przy okazji nie zamknie włodarzom żadnych opcji. Według portalu Globo Esporte klub rozważa wypełnienie kadry trzema zmiennikami, którzy mieliby wesprzeć w boju Vito „kNg” Giuseppe oraz Alencara „trk” Rossato, czyli dwóch członków poprzedniego składu. Organizacja miała już podjąć pierwsze rozmowy z innymi formacjami na temat wypożyczeń poszczególnych graczy, natomiast negocjacje nie posuwają się do przodu. Powód jest prosty – zespoły niechętnie zapatrują się na oddawanie swoich podopiecznych ze względu na przeładowany kalendarz imprez.

Nasza redakcja dotarła do informacji, że jednym z kandydatów do tymczasowej gry pod banderą MIBR jest Lucas „LUCAS1” Teles. Jeden z braci Teles był już częścią organizacji w drugiej połowie ubiegłego roku, a niedawno niespodziewanie zakończył współpracę z Imperial Esports, toteż z perspektywy walczącej z czasem ekipy status kontraktowy finalisty PGL Major Kraków 2017 jest wprost idealny.


Brief in English: MIBR is on the lookout for three stand-ins, that will support kNg and trk during BLAST Premier Fall Series and Flashpoint 2, as reported by Globo Esporte. Cybersport.pl obtained additonal information that LUCAS1 is a strong candidate to join the team.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar w zamkniętych kwalifikacjach do IEM-u!

Nie udało się tydzień temu, udało się dziś! Illuminar Gaming przebrnęło przez europejskie otwarte kwalifikacje do Intel Extreme Masters Beijing-Haidia...