W kwietniu tego roku XPG Invcita po dłuższej przerwie powróciła na scenę kobiecego Counter-Strike'a, angażując wówczas skład byłych reprezentantek Warriors Teamu. Projekt nie przetrwał jednak próby czasu – sześć miesięcy później drużyna rozpadła się.

Ekipę, którą opiekowała się Vanessa "Ruda" Warmusz mogliśmy oglądać m.in. podczas Ambush Female Summer Cup, a także przy okazji eliminacji do DreamHack Showdown Summer 2020. W obu wypadkach Polki nie osiągnęły jednak specjalnie okazałych rezultatów, kończąć oba wspomniane turnieje na miejscach 5-8. Ostatnio natomiast rywalizowały one w ramach ESEA Open, gdzie rozegrały już dwanaście spotkań, pięć z nich kończąc z kompletem punktów. Bilansu już jednak nie poprawią, bo skład oficjalnie przestał istnieć, jednocześnie kończąc swoją półroczną współpracę z organizacją.

Wspólnie z dziewczynami podjęłyśmy zgodnie decyzje o zakończeniu trenowania razem. Niektóre z nas czują wypalenie CS-em, innych dopadło dorosłe życie. Wszystkie wzajemnie się rozumiemy i jestem dumna z postawy, jaką wszystkie przyjęłyśmy na zakończenie współpracy – przyznała w opublikowanym przez siebie wpisie Martyna "iXoRia" Stróżyńska. Ona, podobnie jak Karolina "Liina" Kasprzyk, potwierdziła, że zamierza nadal występować na zawodowej scenie, podczas gdy Martyna "LettyS" Owsik ogłosiła, iż kończy z drużynową grą i zamierza skupić się m.in. na streamowaniu.

Dotychczasowy skład XPG Invicty prezentował się następująco:

  • Martyna "iXoRia" Stróżyńska
  • Ewelina "Eva" Adamowicz
  • Karolina "Liina" Kasprzyk
  • Martyna "LettyS" Owsik
  • Gabriela "Gaba" Sienkiewicz
  • Vanessa "Ruda" Warmusz – menadżerka