STS
fot. Riot Games

Orome i Shad0w na wylocie z MAD Lions?

Rezultaty MAD Lions na tegorocznych Mistrzostwach Świata w League of Legends nie były w pełni zadowalające, wszak europejska formacja nie zdołała nawet wyjść z fazy play-in. Niemniej, biorąc pod uwagę obecność czterech mniej doświadczonych zawodników w składzie Lwów, był to zrozumiały wynik. Tym bardziej, jeśli weźmiemy pod uwagę, że MAD Lions od wiosny nie rozegrało ani jednego meczu na scenie. Można było się więc spodziewać, że piątka graczy zostanie razem na przyszły sezon. Najnowsze plotki sugerują jednak inny obrót spraw.

Według serwisu ESPN, w szeregach Lwów czekają nas dwie zmiany. Poza składem mają znaleźć się Andrei „Orome” Popa oraz Zhiqiang „Shad0w” Zhao. Na ich miejsce mają przyjść İrfan „Armut” Berk Tükek oraz Javier „Elyoya” Prades, którzy na chwilę obecną reprezentują kolejno Papara SuperMassive oraz Movistar Riders. Na potwierdzenie danych plotek będziemy jednak musieli poczekać co najmniej do 16 listopada, jako że to wtedy na całym świecie otwiera się okienko transferowe.

Czy byłoby to odpowiednim ruchem ze strony MAD Lions? Spekulować na ten temat można przez długi czas. Z jednej strony toplaner i leśnik Lwów faktycznie zagrali najsłabiej na Worlds 2020, na tle reszty składu. Z drugiej natomiast łatwo można zrozumieć stres oraz presję, z jakimi zmagają się młodzi zawodnicy na turnieju takiej rangi.

Turniej Worlds 2020 trwa w najlepsze. Po harmonogram rozgrywek jak i wszelkie szczegóły zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Blizzard zapowiada ograniczenie wsparcia dla StarCrafta II

W lipcu minęło dziesięć lat od momentu ukazania się StarCraft II: Wings of Liberty. Szmat czasu – czasu, w którego trakcie Blizzard aktualizował grę n...