fot. Izako Boars

Udało się! Byli gracze Izako Boars w play-offach Challengera

Po czwartej serii starć możemy to powiedzieć – udało się! Byli gracze Izako Boars zapewnili sobie awans do European Challenger League 2020 w Rainbow Six: Siege, co oznacza, że nadal liczą się w grze o miejsce w barażach do European League.

O sukcesie Maksymiliana „Meksesa” Borkowskiego i spółki przesądził piątkowy pojedynek z czerwoną latarnią grupy B, Black Mamba Esports. Międzynarodowy skład od początku sezonu prezentował się słabo i wczoraj nie wypadł wcale lepiej, bo na mapie Oregon zgarnął zaledwie trzy rundy. Homeless natomiast zdobyło ich aż siedem, dzięki czemu bez większych problemów sięgnęło po końcowy triumf. Co ciekawe ex-IB poniekąd upiekło dwie pieczenie na jednym ogniu, bo nie tylko wywalczyło sobie miejsce w play-offach, ale jednocześnie odebrało rywalom nawet matematyczne szanse na osiągnięcie tego samego. Generalnie w zbiorze Polaków wszystko jest już jasne – Black Mamba i BeKind odpadają, reszta będzie grać dalej.

Na ten moment układ tabel obu grup prezentuje się następująco:

Grupa A Grupa B
# Drużyna W R P # Drużyna W R P
1. Winstrike Team 3 1 0 1. PENTA 3 1 0
2. GAMMA GAMING 2 1 1 2. Homeless 3 0 1
3. Team Heretics 1 2 1 3. MnM Gaming 2 2 0
4. MACKO Esports 1 2 1 4. Cowana Gaming 2 1 1
5. Team Fedora 1 1 2 5. BeKind 0 0 4
6. Granit Gaming 0 1 3 6. Black Mamba Esports 0 0 4

Kolejny mecz z udziałem Homeless już 23 października – wtedy to mistrzowie Polski o godzinie 22:00 podejmą MnM Gaming. Samo European Challenger League 2020 potrwa natomiast do 2 listopada i zapewni swoim uczestnikom dwa miejsca w barażach o awans do European League Season 2.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ENCE i mousesports rozstają się z DH Open Fall, przed Sprout ostatnia szansa na awans

W piątek dla czterech ekip przygoda z DreamHack Open Fall 2020 dobiegła już końca. Kolejna czwórka natomiast zapewniła sobie awans do fazy pucharowej....