fot. twitter/BrawlStars

Brawl Stars dostanie edytor map

Gracze Brawl Stars nie mogą narzekać na brak nowości. Twórcy gry przyzwyczaili wszystkich do systematycznych aktualizacji. Nadchodząca zasługuje jednak na szczególną uwagę. W najnowszym odcinku serii Brawl Stars: Talk! twórcy zdradzili bowiem, że do ich produkcji zostanie dodany edytor map. Niestety, nie znamy jeszcze szczegółów nowego trybu. Wiadomo jednak, że jego wersja beta ma być dostępna dla graczy już niedługo.

Potwierdziły się również plotki, że w grze pojawi się kolejny legendarny Zadymiarz. Cechą charakterystyczną Amber – nowej bohaterki – ma być możliwość ciągłego plucia ogniem. Z kolei atak specjalny polegać ma na wyrzuceniu butelki łatwopalnego płynu, który następnie będzie można podpalić.

Do gry zostaną też dodane nowe skórki dla Zadymiarzy. Underworld Bo oraz Zombibi to projekty fanów, które zostały docenione przez twórców w ramach programu Supercell Make. Dodatkowo do Brawl Stars trafi pięć złotych skórek, Challenge Colt oraz Brawl-O-Ween Rosa. Zapowiedziano także dziesięć nowych gadżetów, powrót starego trybu gry, Graveyard Shift, oraz zmiany w funkcjonowaniu mapy, z których najciekawszą wydaje się dodanie teleportów.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy aktualizacja trafi do Brawl Stars. Zazwyczaj od ogłoszenia informacji do jej implementacji mijały dwa dni, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że już w poniedziałek będziemy mogli bawić się nową zawartością.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pierwsza tura Polish Esport Cup na finiszu, ruszają play-offy turniejów CS:GO i VALORANTA

Pierwsza tura Polish Esport Cup na finiszu. Kierowcy Assetto Corsa zakończyli zmagania już wczoraj, dziś z kolei wyłonieni zostaną półfinaliści turnie...