fot. Aleksandra Dorociak

Ekipa zeeka wygrywa Valorant Challenge 2. Aczkolwiek w nietypowych okolicznościach

Aleksander „zeek” Zygmunt może świętować drugi mistrzowski tytuł zdobyty pod banderą nolpenki. Polak i jego koledzy z międzynarodowego składu okazali się bowiem najlepsi podczas zakończonego w niedzielę Valorant Challenge 2.

Zygmunt i spółka na przestrzeni całej imprezy nie przegrali ani jednego meczu i tylko raz pozwolili sobie na stratę punktów. Miało to miejsce jeszcze w fazie grupowej, gdy w swoim pierwszym meczu zgodnie zremisowali z Oxygen Esports. Potem ekipa dołożyła do swojego dorobku także zwycięstwa z ROX TEAMEM, Dambis Esports oraz SKADE. Dzięki temu gracze nolpenki awansowali do finału, w którym ponowie mieli zmierzyć się z Oxygen. Co ciekawe, mecz ten ostatecznie nie doszedł do skutku, a zeek i spółka wygrali walkowerem.

CZYTAJ TEŻ:
zeek lepszy od czwórki Polaków w finale TOURSTAT Summer Clash

Niestety finał nie odbędzie się z powodu problemów technicznych u jednego z zawodników oraz niemożności znalezienia dla niego zmiennika – ogłosili w opublikowanym w mediach społecznościowych poście organizatorzy. Tym samym zespół Zygmunta zgarnął główną nagrodę w wysokości 3 tysięcy złotych, natomiast pozostali Polacy zakończyli zmagania z pustymi rękami. Wszystko dlatego, że nihil odpadło już w fazie grupowej, natomiast Dambis i NAURA pożegnały się z turniejem w pierwszej rundzie play-offów.

Końcowa klasyfikacja oraz podział puli nagród Valorant Challenge 2 prezentują się następująco:

1. nolpenki 3 000 zł
2. Oxygen Esports 500 zł
3-4. flawless, SKADE
5-6. Dambis Esports, NAURA
7-8 nihil, ROX TEAM
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

W VALORANCIE bez niespodzianek, Entropiq triumfuje w pierwszej turze POLISH ESPORT CUP

W miniony weekend dobiegła końca pierwsza tura POLISH ESPORT CUP. A to oznacza, że poznaliśmy triumfatorów wszystkich trzech gier, w ramach których to...