fot. materiały prasowe

HyperX – Cloud II w nowej, bezprzewodowej odsłonie

HyperX , dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc., poinformował o wprowadzeniu na rynek bezprzewodowego gamingowego zestawu słuchawkowego HyperX Cloud II Wireless. Ten nowy model ma zalety swojej starszej, przewodowej wersji, takie jak stylowa forma, komfort użytkowania, wydajność i trwałość, a ponadto został wyposażony w wiele nowych funkcji. Przewodowy Cloud II nadal cieszy się dużym powodzeniem, a jego dotychczasowa sprzedaż osiągnęła prawie cztery miliony.

Postanowiliśmy stworzyć bezprzewodową wersję naszego świetnie sprzedającego się zestawu słuchawkowego Cloud II, która zapewniałaby komfort użytkowania i jakość dźwięku, z jakich znane są produkty HyperX Cloud – powiedział Larry Gonzales, V.P. Sales and Marketing w HyperX. – Projektanci HyperX Cloud II Wireless wykorzystali mocne strony wcześniejszego modelu Cloud II, który pojawił się po raz pierwszy w 2015 roku i szybko podbił rynek dzięki świetnemu designowi, wygodzie użytkowania oraz najlepszej jakości dźwięku wśród słuchawek w tym przedziale cenowym.

Słuchawki Cloud II Wireless zostały zaprojektowane z myślą o graczach, którzy pragną całkowicie zanurzyć się w świecie gier. Odpowiednio dostosowany moduł wirtualnego dźwięku przestrzennego HyperX 7.1 1 i przetworniki o średnicy 53 mm zapewniają wyraziste i bogate efekty dźwiękowe zarówno podczas gry, jak i nauki lub pracy z domu. Te nowe słuchawki bezprzewodowe działają na częstotliwości 2,4 GHz z odległości do 20 m 3 i mogą pracować nawet 30 godzin 2 bez ładowania akumulatora.

Trwała aluminiowa rama z regulowanym pałąkiem, miękka sztuczna skóra i pianka zapamiętująca kształt ucha zapewniają użytkownikom słuchawek Cloud II Wireless komfort będący znakiem firmowym produktów HyperX, a duże przetworniki (53 mm) zostały dostrojone specjalnie z myślą o najlepszych efektach dźwiękowych podczas gier. Dodatkowymi udogodnieniami są intuicyjne regulatory na nausznikach, które umożliwiają regulację głośności oraz wyciszanie mikrofonu i aktywowanie jego monitorowania, a także technologia wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 1 polepszająca jakość dźwięku pozycyjnego.

Nowy zestaw słuchawkowy ma odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów, który tłumi niepożądane dźwięki w tle oraz efekty głosek plozywnych, co zwiększa jakość rozmów podczas gier i wideokonferencji. Elastyczna konstrukcja ułatwia ustawianie mikrofonu zgodnie z preferencjami użytkownika. Urządzenie zostało również wyposażone w kontrolkę LED informującą o wyciszeniu mikrofonu oraz wbudowany system jego monitorowania.

Gamingowy zestaw słuchawkowy Cloud II Wireless jest kompatybilny z komputerami PC oraz konsolami PS4™ i Nintendo Switch. Ma certyfikaty TeamSpeak™ i Discord, które umożliwiają bezproblemowe korzystanie z czatów. Pracuje w oparciu o oprogramowanie HyperX NGENUITY i jest wyposażony w opcjonalny piankowy filtr trzasków dołączany do mikrofonu.

Dostępność

Headset HyperX Cloud II Wireless będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych w cenie 149,99 USD. W regionie EMEA dostępny będzie od stycznia 2021 r. w sklepie internetowym HyperX, a nieco później również w sklepach partnerów HyperX. Więcej informacji na temat HyperX Cloud II Wireless można znaleźć na stronie produktu.

Ze względu na aktualną sytuację związaną z epidemią koronawirusa COVID-19, produkty oraz przesyłki realizowane przez HyperX mogą zostać opóźnione. Firma podejmuje wszelkie możliwe działania, aby razem z partnerami zminimalizować potencjalne efekty tej sytuacji na naszych klientów, a także zapewnić pełną dostępność produktów oraz przesyłki na czas.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Perkz: Wraz z Mikyxem jesteśmy najlepszym botlanem, który pozostał na turnieju

Po zwycięstwie nad Gen.G w ćwierćfinale Mistrzostw Świata w League of Legends, Samuraje nie kryli radości. Zresztą, nie ma się co dziwić, w końcu to t...