fot. DreamHack/Joao Ferreira

loWel i nukkye wśród członków dywizji VALORANTA w Heretics

Dziś poznaliśmy ostatniego już zawodnika powołanej w tym miesiącu do życia sekcji VALORANTA w Teamie Heretics. Okazał się nim Auni „AvovA” Chahade, którego pozostali członkowie zespołu testowali przez ostatnie dwa tygodnie – i najwyraźniej byli z Duńczyka zadowoleni na tyle, że postanowili zatrzymać go na stałe.

Jako pierwszy pod skrzydła Heretics trafił Christian „loWel” Garcia Antoran. Doświadczony Hiszpan przez lata rywalizował na scenie CS:GO i pod banderą mousesports wziął udział w dwóch Majorach. Później grał także w HellRaisers, w którym spotkał Žygimantasa „nukkyego” Chmieliauskasa, Litwina, z którym teraz będzie występować ponownie, ale już w TH. Kolejne fotele zajęli natomiast rywalizujący wcześniej w Apex Legends Dustyn „niesoW” Durnas, a także wspomniany już AvovA będący podobnie jak loWel i nukkye byłym zawodnikiem Counter-Strike’a. Ostatnie miejsce przypadło z kolei w udziale Melihowi „pAurze” Karaduranowi posiadającemu zdecydowanie mniejsze esportowe doświadczenie niż jego nowi koledzy.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że funkcję trenera zespołu objął związany przez lata z Overwatchem Tanishq „Tanizhq” Sabharwal. Co ciekawe międzynarodowy skład zdążył już nawet odnieść pierwszy sukces. Mowa tutaj o triumfie w zakończonym 15 października LVP Genesis Cup Fuego, przez które loWel i spółka przeszli niepokonani i przy okazji nie stracili nawet jednej mapy. Okazją do powtórzenia tego wyniku będzie ruszające dziś LVP Genesis Cup Viento – Heretics będzie rywalizować w grupie B, w której znalazły się też Team Queso, Movistar Riders oraz alltheRAGE i to właśnie ta ostatnia ekipa będzie pierwszym rywalem podopiecznych Tanizhqa.

Podległy Teamowi Heretics skład VALORANTA prezentuje się następująco:

  • Christian „loWel” Garcia Antoran
  • Melih „pAura” Karaduran
  • Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas
  • Dustyn „niesoW” Durnas
  • Auni „AvovA” Chahade
  • Tanishq „Tanizhq” Sabharwal – trener
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

J Balvin rozkręci halloweenową imprezę w Fortnite

Twórcy Fornite'a wykorzystują niemal każdą okazję, by stworzyć swoim graczom wydarzenia i atrakcje o różnej charakterystyce. Nie inaczej będzie podcza...