STS
fot. Izako Boars/Bartek Janiczek

Grupowe ostatki przed Homeless. Polacy po lepsze rozstawienie w play-offach Challengera

Byli reprezentanci Izako Boars już tydzień temu zapewnili sobie miejsce w play-offach European Challenger League 2020, niemniej to jeszcze nie koniec walki w fazie grupowej. Przed Polakami bowiem ostatni mecz, którzy przesądzi o ich rozstawieniu.

CZYTAJ TEŻ:
Na`Vi poza Majorem Rainbow Six, ale na finałach European League

Sprawa jest prosta – jeżeli Sebastian „Foster” Lewandrowski i spółka wygrają, to w fazie pucharowej trafią na teoretycznie łatwiejszego rywala. O zwycięstwo nie będzie dziś jednak łatwo, bo naprzeciwko Homeless stanie MnM Gaming. Ekipa ta dotychczas nie doznała goryczy porażki w Challengerze, a do rozgrywek wystąpiła jako mistrz Wysp Brytyjskich, który w finale pokonał Szymona „Savesa” Kamieniaka i jego Natus Vincere. Zdecydowanie więc przed ex-Izako Boars trudne zadanie i w tych okolicznościach nawet remis będzie można uznać za sukces. W międzyczasie warto będzie śledzić też wydarzenia w grupie A, gdzie o dwa wolne sloty w play-offach rywalizować będą Team Heretics, MACKO Esports oraz ForeignFive.

Harmonogram piątego tygodnia prezentuje się następująco:

23 października
17:00 Team Heretics vs Winstrike Team BO1
18:00 Granit Gaming vs ForeignFive BO1
19:00 GAMMA GAMING vs MACKO Esports BO1
20:00 Black Mamba Esports vs BeKind BO1
21:00 PENTA vs Cowana Gaming BO1
22:00 Homeless vs MnM Gaming BO1

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu. European Challenger League 2020 potrwa do 2 listopada i zapewni swoim uczestnikom dwa miejsca w barażach o awans do European League Season 2.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

HONORIS o krok od awansu do Fourtune Cup, dziś zagrają też Emeritos Banditos

Piątek, weekendu początek! Już tylko godziny dzielą większość z was od weekendowej laby, ale nim przyjdzie na nią pora, warto będzie poświęcić nieco c...