STS
fot. materiały prasowe

HyperX powiększa swoją ofertę o nowe bezprzewodowe słuchawki douszne Cloud Buds

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc., poinformował o wprowadzeniu na rynek bezprzewodowych słuchawek dousznych Cloud Buds TM. Nowy zestaw słuchawkowy został wyposażony w technologię Bluetooth 5.0, kodek Qualcomm aptX TM HD i przetworniki o średnicy 14 mm zapewniające znakomitej jakości realistyczny dźwięk, charakterystyczny dla produktów HyperX. Słuchawki Cloud Buds użytkownik może zabrać ze […]

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc., poinformował o wprowadzeniu na rynek bezprzewodowych słuchawek dousznych Cloud Buds TM. Nowy zestaw słuchawkowy został wyposażony w technologię Bluetooth 5.0, kodek Qualcomm aptX TM HD i przetworniki o średnicy 14 mm zapewniające znakomitej jakości realistyczny dźwięk, charakterystyczny dla produktów HyperX. Słuchawki Cloud Buds użytkownik może zabrać ze sobą wszędzie i używać ich w dyskretny sposób, aby całkowicie zanurzyć się w akustycznej, wirtualnej rzeczywistości gier lub rozrywki również poza domem. Wyposażone w wielofunkcyjny mikrofon, zapewniają komfort użytkowania będący znakiem rozpoznawczym HyperX. Sprawdzają się znakomicie we współczesnych hybrydowych środowiskach pracy i nauki, które wymagają łączności cyfrowej przez wiele godzin.

Komfort ten dodatkowo zwiększają opatentowane przez HyperX silikonowe wkładki douszne w trzech rozmiarach, dzięki którym użytkownik może delektować się doskonałym dźwiękiem w każdym miejscu. Słuchawki Cloud Buds mają lekką, elastyczną opaskę na szyję z wbudowanymi przyciskami mikrofonu i wielofunkcyjnymi przyciskami regulacyjnymi, za pomocą których można odbierać połączenia, ustawiać parametry słuchania muzyki i aktywować asystenty cyfrowe.

Użytkownik może grać w grę lub słuchać muzyki, aby w każdej chwili przełączyć się na telekonferencję lub rozmowę z rodziną i przyjaciółmi. Nowych słuchawek Cloud Buds można używać godzinami, ciesząc się wygodą i znakomitą jakością dźwięku, z której znane są produkty HyperX – powiedziała Bianca Walter, Business Manager w HyperX w regionie EMEA. – Nowy zestaw słuchawkowy Cloud Buds został zaprojektowany z myślą o zróżnicowanych potrzebach użytkowników mobilnych. Technologia łączności bezprzewodowej Bluetooth zapewnia dogodną komunikację audio w systemach konferencyjnych Zoom, Microsoft Teams i Google Meet podczas pracy z domu lub dojazdów.

Słuchawki Cloud Buds są kompatybilne z urządzeniami multimedialnymi wyposażonymi w technologię Bluetooth. Mogą pracować nawet przez 10 godzin bez konieczności ładowania akumulatora. W celu zapewnienia jeszcze większego komfortu i elastyczności użytkowania zostały wyposażone w opatentowane przez HyperX silikonowe wkładki douszne w trzech rozmiarach oraz praktyczną saszetkę z siateczki, do której można je schować.

Dostępność

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Buds dostępny jest w cenie 279 PLN w sklepie internetowym HyperX oraz w sklepach partnerów HyperX. Więcej informacji na temat HyperX Cloud Buds można znaleźć na stronie produktu.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ostatni dzień zapisów do drugiej tury turniejów CS:GO i VALORANTA w POLISH ESPORT CUP

Druga tura POLISH ESPORT CUP już za rogiem. Jest to więc naprawdę ostatni moment, by zapisać się do turnieju w jedną z trzech gier – Counter-Strike'a:...