STS
fot. LOLesport

Siedem polskich formacji i… Cream Real Betis. Znamy wszystkich uczestników Trinity Force Pucharu Polski

Wczoraj wieczorem zakończyły się ostatnie, czwarte kwalifikacje do fazy głównej Trinity Force Pucharu Polski. Dzięki otwartemu systemowi zapisów w turniejach kwalifikacyjnych wzięły udział zarówno najlepsze zespoły z Ultraligi, jak i ekipy, które w najwyższej klasie rozgrywkowej nie miały jeszcze okazji wystąpić. To przemieszanie poziomu zaowocowało kilkoma zaskoczeniami, a niektórzy z murowanych kandydatów do awansu do topowej ósemki nie zdołali osiągnąć swojego celu.

Format kwalifikacji był prosty – na przestrzeni tygodnia odbyły się cztery turnieje, a z każdego z nich do fazy głównej wychodziły dwie drużyny. Jako pierwsi z awansu mogli cieszyć się gracze K1ck Neosurf oraz 7more7 Pompa Team Black. Mistrzowie Polski w finale swojej części drabinki gładko pokonali AGO ROGUE, a gracze Pompy ograli Moc Trójcy, sklejkę, w której składzie występowali m.in.: Adrian „adrian” Jackowski, Dawid „sheru” Wojewoda, czy Patryk „Biosun” Kołkiewicz.

CZYTAJ TEŻ:
Illuminar, obie dywizje Pompy i inni. Oto uczestnicy play-offów Kuźni Talentów w League of Legends

W drugich kwalifikacjach zgodnie z przewidywaniami triumfowało AGO, a po drugiej stronie drabinki najlepsze okazało się być piratesports. Nie był to jednak skład Piratów, który znaliśmy z czwartego sezonu Ultraligi, tylko ten, który przez długi czasy występował jako akademia, do tego świeżo po zmianie dżunglera. Ten rezultat był sporym zaskoczeniem, szczególnie że w finale drabinki przeciwnikiem piratesports było Illuminar Gaming.

Trzeci turniej przyniósł mniej niespodzianek. iHG dopięło swego i pokonało w finale sklejkę Damiana „Wyska” Adamczyka, supernitro, 2:1, zaś po drugiej stronie bracketu zwyciężyły Płonące Garnitury, drużyna złożona z byłych zawodników Komputronik H34T (Piotr „Glebo” Dąbrowski, Krystian „Chriss” Dobrzański) i Gentlemen’s Gaming (Kamil „Chosii” Chosa, Damian „Dambaj” Bajor, Maciej „Blue45ty” Zaremba).

Wczorajsze eliminacje odbyły się z kolei w atmosferze delikatnej kontrowersji, ponieważ w wyniku losowania do jednej części drabinki trafił ekipy takie jak: 7more7 Pompa Team White, Cream Real Betis, supernitro czy Moc Trójcy (pod nazwą 2510), a do drugiej… H34T Young Flames, była akademia Team ESCA Gaming oraz mnóstwo drużyn będących sklejkami graczy z niskiego diamentu czy wysokiej platyny. Z mocniej obsadzonego bracketu do fazy głównej awansował Cream Real Betis, który w finale zniszczył Moc Trójcy 2:0, a z tego słabszego ex-akademia ESCA, znana teraz jako Bateau.

Trinity Force Puchar Polski wejdzie w decydujący etap już pierwszego listopada, a transmisję z pucharowych pojedynków zobaczycie na antenie Polsat Games. Poniżej zamieszczamy składy wszystkich uczestników turnieju:

K1ck Neosurf

Marcin „iBo” Lebuda
Lucjan „Shlatan” Ahmad
Mateusz „Matislaw” Zagórski
Łukasz „Puki Style” Zygmunciak
Patryk „Mystiques” Piórkowski
Paweł „delord” Szabla

7more7 Pompa Team Black

Kamil „LeQu” Rosik
Bruno „Bruness” Freund
Marcin „Warszi” Surała
Damian „defles” Filipow
Kuba „iGepard” Kowasz
Adrian „Zetural” Dziadkowiec

AGO ROGUE

Mathias „Szygenda” Jensen
Nikolay „Zanzarah” Akatov
Paweł „Czekolad” Szczepanik
Paweł „Woolite” Pruski
Adrian „Trymbi” Trybus
Alexey „Sharkz” Taranda

piratesports

piratesports logo Mateusz „Jaqen” Góral
Dawid „Yuta” Wyskiel
Dominik „Domoles” Nowacki
Franiszek „Harpoon” Gryszkiewicz
Jakub „Highway” Baranowski
Piotr „Inca” Leszczyński

Illuminar Gaming

Dawid „MeLoNik” Ślęczka
Wojciech „Tabasko” Kruza
Mateusz „Czajek” Czjka
Adrian „Odi11” Kruk
Kacper „Czypsy” Zaparucha
Jakub „bezum” Iwanicki

Płonące Garnitury

Piotr „Glebo” Dąbrowski
Krystian „Chriss” Dobrzański
Kamil „Chosii” Chosa
Damian „Dambaj” Bajor
Maciej „Blue45ty” Zaremba
Michał „Flash” Kosicki

Cream Real Betis

Krzysztof „Kackos” Kubziakowski
Nasser „Nasser” Rifai Martínez
Artur „Zwyroo” Trojan
Tim „Keduii” Willers
Łukasz „Pyrka” Grześkowiak
Pablo „Orthran” Martínez

Bateau

Kuba „Grzybek” Jagiełka
Karol „xeonerr” Kowalski
Mariusz „kasadei” Kotkiewicz
Sebastian „LULER” Stupiński
Izydor „Rzaba” Bielecki
Mikołaj „Vounghuard” Truszczyński
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar, obie dywizje Pompy i inni. Oto uczestnicy play-offów Kuźni Talentów w League of Legends

Wiemy już, kto weźmie udział w zaczynającym się dzisiaj głównym etapie turnieju League of Legends o nazwie Kuźnia Talentów, wspieranej przez OMEN oraz...