fot. ESL/Kelly Kline

Illuminar, obie dywizje Pompy i inni. Oto uczestnicy play-offów Kuźni Talentów w League of Legends

Wiemy już, kto weźmie udział w zaczynającym się dzisiaj głównym etapie turnieju League of Legends o nazwie Kuźnia Talentów, wspieranej przez OMEN oraz Intel. Wśród ośmiu drużyn, które już dzisiaj o godzinie 18:00 rozpoczną zmagania w ćwierćfinałach, znalazły się nazwiska, które należą do krajowej czołówki. Można tutaj wymienić na przykład Illuminar Gaming, które przecież co sezon staje do walki w ramach Ultraligi.

Podopieczni Jakuba „bezuma” Iwanickiego znaleźli się po jednej stronie drabinki między innymi z lobos hambrientos, którzy będą ich pierwszymi rywalami. Zwycięzcy tego pojedynku staną w szranki w półfinale z piratesports bądź też Fluffy Tail. Ta para stanowi właśnie drugi ćwierćfinał po tej stronie bracketu. Obecny skład Piratów to głównie zawodnicy z ich akademii, podczas gdy Fluffy Tail w większości reprezentują… ex-Piraci, tacy jak Adrian „adrian” Jackowski, którzy odeszli z organizacji w tym miesiącu.

Po drugiej stronie drabinki znajdziemy za to obie dywizje 7more7 Pompa Teamu – Black oraz White. Obie stworzone są z graczy, którzy występowali już na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce, takich jak Damian „defles” Filipow czy Marcin „bucu” Świech. Na ewentualne derby organizacji będziemy musieli jednak poczekać, wszak w ćwierćfinałach zespół White podejmie Czekamy na Koszulki, a Black zmierzy się z Prime4Team.

W puli nagród Kuźni Talentów znajduje się 15 000 zł. Rozgrywki zaczynają się dziś późnym popołudniem, o godzinie 18:00. Natomiast sam finał rozpocznie się już jutro o godzinie 16:15. Transmisje z finału znajdziemy na kanale ESL Polska na Twitchu, natomiast ćwierćfinały i półfinały są dostępne do komentowania przez niezależnych casterów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ciasno na podium ESL MP. Korespondencyjna walka AGO, iHG i PACT

Wczoraj Wisła All in! Games Kraków zapewniła sobie zwycięstwo w fazie zasadniczej ESL Mistrzostw Polski. Jednakże pozostałe formacje nadal nie mogą by...