fot. POLISH ESPORT CUP

Zmiany w eliminacjach do drugiej tury turnieju CS:GO w POLISH ESPORT CUP

Minionej nocy dobiegły końca zapisy do drugiej tury POLISH ESPORT CUP. Dziś jednak organizatorzy poinformowali o pewnych zmianach w systemie eliminacyjnym, których efektem jest przekazanie czterech bezpośrednich zaproszeń do etapu zamkniętego.

Te otrzymały takie formacje, jak  m.in. TEAM A, Last Rites, ANTY DPM oraz ThunderFlash Yellow. Ponadto przepustki trafiły też w ręce ekipy kasztank1, którą współtworzą Karol „repo” Cybulski i Maciej „destroj” Deorocki, a także do składu FARMINGSIM20, w którym znajdziemy znanych z Illuminar Gaming Oskara „oskarisha” Stenborowskieg i Daniela „STOMPA” Płomińskiego oraz byłego gracza Virtus.pro, Michała „OKOLICIOUZA” Głowatego. Wszystkie te drużyny z dobrej strony pokazały się w turze pierwszej PEC, w związku z tym organizatorzy zawodów postanowił je nagrodzić.

Niesie to jednak za sobą pewne konsekwencje. Tym razem w otwartych eliminacjach do zdobycia będą bowiem cztery, a nie tak jak wcześniej osiem miejsc. A to oznacza, że uczestnicy będą musieli rozegrać o jeden mecz więcej, by móc świętować awans do kolejnej fazy zmagań. Same zawody rozpoczną się 28 października i potrwają do 31 października. Każdego dnia odbywać się będzie jedna z czterech zaplanowanych tur eliminacyjnych. Transmisję ze spotkań, która każdego dnia rozpocznie się o godzinie 17:30, oglądać będzie można pod tym adresem.

Druga edycja POLISH ESPORT CUP potrwa do 29 listopada, zaś jej łączna pula nagród wyniesie 54 tysiące złotych. Partnerem strategicznym imprezy jest serwis Cybersport.pl. Więcej informacji znaleźć można w mediach społecznościowych na oficjalnym fanpage’u na Facebooku oraz Instagramie.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nowa postać w VALORANCIE, zmiany w ekonomii, model widoku leworęcznego. Nadchodzi patch 1.11

Od rozpoczęcia Aktu III w VALORANCIE minęły dwa tygodnie. Wszyscy mieli więc dostatecznie dużo czasu, by zapoznać się z nową mapą, Icebox. W związku z...