fot. twitter.com/easportsfifa

Dziś rusza FIFA 21 Challenge. Wśród uczestników gwiazda Liverpoolu

Już dziś o godzinie 19:00 ruszają wyczekiwane przez graczy zawody FIFA 21 Challenge. Wezmą w nich udział cztery dwuosobowe zespoły, które łącznie rozegrają sześć spotkań. Dzisiejszy turniej rozpoczyna serię wydarzeń spod szyldu FIFA 21 Global Series.

Każda ze zgłoszonych drużyn będzie składała się z jednego profesjonalnego piłkarza oraz towarzyszącego mu esportowca. Na obsadę z pewnością nie można narzekać, bowiem przed konsolami zasiądą m.in.: Trent Alexander-Arnold z Liverpoolu, Achraf Hakimi z Interu Mediolan czy Mohammed „MoAuba” Harkous, który na co dzień reprezentuje Fokus Clan.

Przy okazji dzisiejszego turnieju uruchomiony zostanie także system, który będzie nagradzał graczy za śledzenie wydarzeń związanych z Global Series. Dla widzów przygotowano bowiem tzw. tokeny FGS, które po zdobyciu będzie można wymienić na specjalne nagrody. Aby otrzymać żetony, należy jedynie powiązać swoje konto EA i Twitch, a następnie oglądać zmagania turniejowe przez minimum 60 minut.

Na koniec warto dodać, że to nie jedyne wydarzenie z serii FGS, które czeka nas w najbliższym czasie. Już 5 i 6 grudnia ma zostać rozegrany turniej regionalny obejmujący graczy z Ameryki Południowej. Kolejne zmagania, w których z kolei wezmą udział europejscy esportowcy, zaplanowano natomiast na 12 i 13 grudnia. Dokładna rozpiska nadchodzących turniejów dostępna jest na oficjalnie stronie EA Sports.

Drużyny biorące udział w FIFA 21 Challenge:

  • FNATIC X TTA: Trent Alexander-Arnold / Tekkz
  • DUX X DECLAN: Declar Rice / DUX Gravesen
  • INTER: Achraf Hakimi / Levy
  • FOKUS CLAN X GIO: Gio Reyna / MoAuba
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Debiutant bez tremy. DGL z jednym z najwyższych K/D Ratio wśród uczestników ESL MP

Faza zasadnicza ESL Mistrzostw Polski niemal się już zakończyła. Za nami przedostatnia już kolejka tego etapu zmagań, a to oznacza, że nadeszła pora n...