Kilka dni temu informowaliśmy, że zespół Piotra "izaka" Skowyrskiego zajął drugie miejsce podczas Twitch Rivals Season 6 w Call of Duty: Warzone. Impreza więc się zakończyła i teoretycznie można było o niej zapomnieć. Nic bardziej mylnego, ostateczne wyniki uległy bowiem zmianie.

Wszystko dlatego, że organizatorzy zawodów postanowili jeszcze raz przeliczyć punkty. Stało się to na życzenie samego izaka, który otrzymał od fanów informację o pewnych regulaminowych nieścisłościach. Ostatecznie Twitch przyznał Polakowi rację, dzięki czemu on oraz partnerujący mu rosyjski streamer, Smith, wspólnie wskoczyli na pierwsze miejsce, na którym znaleźli się ex aequo z ekipą pochodzącego z Wielkiej Brytanii GaGoda. Dzięki temu Skowyrski i jego kompan wzbogacili się o 25 tysięcy dolarów, a nie, jak pierwotnie anonsowano, o 17,5 tysiąca.

A jednak!!! TOP1 na Twitch Rivals🔥🔥🔥 Ostatecznie decyzją twitcha razem ze Smithem zajmujemy ex aequo pierwsze miejsce (z...

Opublikowany przez Piotr 'izak' Skowyrski Czwartek, 29 października 2020

Dla izaka i Smitha jest to więc pierwsze w historii zwycięstwo na zawodach z serii Twitch Rivals. Siedem miesięcy temu obaj streamerzy, których wówczas wspierał Paweł "saju" Pawelczak, zajęli piąte miejsce przy okazji drużynowych zmagań w ramach Twitch Rivals: Warzone Streamer Showdown.