fot. Polska Liga Esportowa

Twitch Rivals Season 6 w Warzone’a za nami, zespół izaka na drugim miejscu

Dobiegła końca kolejna odsłona zmagań w Call of Duty: Warzone w ramach Twitch Rivals. A wspominamy o tym nie bez powodu, bo wczoraj drugie miejsce w zawodach zajęła ekipa Piotra „izaka” Skowyrskiego, która w końcowej klasyfikacji ustąpiła tylko drużynie brytyjskiego streamera GaGoda.

Partnerem izaka podczas zmagań był pochodzący z Rosji Smith i to właśnie on zafundował Teamowi Izakooo jedno ze zwycięstw. Polaka bowiem wcześniej wyrzuciło z serwera, przez co Rosjanin musiał radzić sobie sam, ale dzięki dobrze wykorzystanemu nalotowi finiszował na pierwszej lokacie. Co ciekawe, nie była to jedyna wygrana, bo później zespół Polaka dokonał tego ponownie – i znowu przy sporym wkładzie Smitha, który po śmierci Skowyrskiego okazał się lepszy w clutchu 1v2. Dopiero kolejne trzy triumfy udało się graczom odnieść w duecie. Koniec końców jednak to nie wystarczyło i to mimo faktu, że Team Izakooo zdobył w sumie więcej fragów niż drużyna GaGoda.

Co ciekawe, nie jest to pierwszy wspólny sukces izaka i Smitha w zawodach z cyklu Twitch Rivals. Wszak już w marcu Polak i Rosjanin wspierani przez Pawła „saja” Pawelczaka dotarli do piątego miejsca podczas drużynowego turnieju Twitch Rivals: Warzone Streamer Showdown.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kariera zahamowana przez VAC bana

Popełnianie błędów jest częścią natury ludzkiej. I dobrze, bo z każdej życiowej pomyłki można wyciągnąć cenną lekcję – uświadomienie sobie konsekwencj...