STS
Lothar, All-Star 2019
fot. Riot Games/Tina Jo

Charytatywny turniej VALORANTA z pulą 100 000$. SAJU i Lothar wśród reprezentantów Polski

Jak dotychczas żaden turniej VALORANTA nie dobił do puli nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów. To jednak już za chwilę zmieni się za sprawą zapowiedzianego dziś VALORANT Spike Nations – imprezy mającej charytatywny charakter, co oznacza, że cała wspomniana w poprzednim zdaniu suma przekazana zostanie na szczytny cel. Podczas Spike Nations rywalizować będzie w sumie […]

Jak dotychczas żaden turniej VALORANTA nie dobił do puli nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów. To jednak już za chwilę zmieni się za sprawą zapowiedzianego dziś VALORANT Spike Nations – imprezy mającej charytatywny charakter, co oznacza, że cała wspomniana w poprzednim zdaniu suma przekazana zostanie na szczytny cel.

Podczas Spike Nations rywalizować będzie w sumie dziesięć narodowych reprezentacji. Co warte wspomnienia, nie zabraknie również polskiej drużyny, w której składzie znaleźli się Jakub „Lothar” Szygulski, Paweł „SAJU” Pawelczak, Dawid „xype” Lach, Aleksandra „AL3XANDRAs” Hanula oraz Aleksandra „FaminaMeow”. Co znaczące, to właśnie zwycięska piątka wskaże cel, na który zostanie przekazana zdobyta przez nią nagroda. Ponadto organizatorzy przygotowali też kilka niespodzianek, na których temat jednak niewiele na ten moment wiadomo.

Wiadomo natomiast, że naszej ekipie można pomóc w tzw. wyzwaniu Dzikiej Karty, którego stawką będzie 5 tysięcy dolarów – wystarczy udostępnić na Twitterze hashtag #SpikePOL. Swoje oznaczenia otrzymały też inne narodowe zespoły, które wezmą udział w wydarzeniu. Będą to Francja, Hiszpania, Turcja, Portugalia, Norwegia, kraje Nordyckie, Włochy, Wielka Brytania, Niemcy z Austrią i Szwajcarią oraz kraje z regionu CIS.

🏆 Najlepsi w VALORANT.
💰 Największa dotychczas pula nagród.
♥️ Wszystko na cele charytatywne!

Twitch VALORANT Spike…

Opublikowany przez Valorant – Polska Poniedziałek, 2 listopada 2020

VALORANT Spike Nations odbędzie się między 6 a 8 listopada. Zmagania będzie można śledzić na oficjalnym kanale na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Powrót króla

Cztery mistrzowskie tytuły na Majorze. W sumie ponad 20 znaczących lanowych triumfów oraz dwa razy tyle finiszów na drugim lub trzecim stopniu podium....