STS
fot. ESL/Joe Brady

Znana postać ze środowiska SC2 może objąć stery dywizji LoL-a w T1

Niedawno zakończony sezon zmagań na płaszczyźnie League of Legends okazał się dla T1 prawdziwą drogą przez męki, zakończoną wielkim rozczarowaniem, jakim był brak awansu na mistrzostwa świata w Chinach. W trakcie trwających przygotowań do nowych rozgrywek pojawiły się plotki o zmianach, jakie mogą nadejść w ekipie Lee „Fakera” Sang-hyeok. Kibiców oczekujących rotacji w głównym składzie […]

Niedawno zakończony sezon zmagań na płaszczyźnie League of Legends okazał się dla T1 prawdziwą drogą przez męki, zakończoną wielkim rozczarowaniem, jakim był brak awansu na mistrzostwa świata w Chinach. W trakcie trwających przygotowań do nowych rozgrywek pojawiły się plotki o zmianach, jakie mogą nadejść w ekipie Lee „Fakera” Sang-hyeok.

Kibiców oczekujących rotacji w głównym składzie musimy nieco ostudzić, ponieważ na ten moment zostały potwierdzone zmiany jedynie wśród trenerów. Z zespołem nie współpracują już główny szkoleniowiec – Kim „Kim” Jeong-soo – a także jego pomocnicy w postaci Lima „Cometa” Hye-sunga oraz Gary’ego „Tolkiego” Mialareta. Co oczywiste wakaty muszą zostać uzupełnione, a powinno to się stać możliwie jak najszybciej, by koreański gigant mógł szykować swoją formę na kolejną edycję League of Legends Champions Korea.


Śledź transfery na scenie League of Legends:


Informację o nowych twarzach w T1 pojawiły się prawdopodobnie w zupełnie odwrotny sposób, niż zakładali to włodarze. Na swojej transmisji Lee „Effort” Sang-ho pokazał przypadkiem grupową konwersację swojej drużyny, gdzie padły nazwiska Nicka „LSA” De Cesare, który miałby zostać asystentem trenerem, a także Choia „Polta” Seong Huna, przymierzanego do roli głównego szkoleniowca. O ile w przypadku tego pierwszego mówimy o osobie dość znanej w środowisku LoL-a, tak Polt zasłynął do tej pory na innej platformie. 32-letni Koreańczyk aktualnie reprezentuje barwy Teamu Liquid w Teamfight Tactics, ale w przeszłości jako zawodnik StarCrafta II dominował na wielu turniejach, gdzie zdobywał mistrzostwa i zasłużył na miano legendy tego tytułu.

Celem T1 w kolejnym sezonie LCK będzie odzyskanie miana najlepszej formacji w Korei. Ciągle nie wiemy, czy zmiany w sztabie trenerskim będą jedynymi w ekipie Fakera.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Vitality wyprzedziło Astralis w rankingu HLTV, OG na historycznym miejscu

Pierwszemu listopadowemu notowaniu światowego rankingu prowadzonego przez redakcję HLTV nie przyporządkujemy kategorii "hot news", bo ani nie zmienił...