Poland nie przestaje zadziwiać! Miks, którego członkami są Paweł „innocent” Mocek, Paweł „byali” Bieliński, Karol „rallen” Rodowicz, Miłosz „mhL” Knasiak, Patryk „Sidney” Korab, przeszedł niepokonany przez otwarte eliminacje do DreamHack Masters Winter i już jutro rozpocznie grę w etapie zamkniętym.

Poland 2:0 Good Game
Nuke 16:5 Train 16:4  Mirage 

Rodzima ekipa na swojej drodze po awans spotkała m.in. inny zespół z Polski, Izako Boars, który bez skrupułów ograła wynikiem 16:5. Dziś natomiast innocent i spółka pozostawili w pokonanym polu Macedończyków z Good Game. Nie da się jednak ukryć, że decydująca potyczka była zatrważająco jednostronna, bo zarówno Nuke, jak i Tranie zakończyły się zdecydowanymi zwycięstwami naszych rodaków. Ci na pierwszej mapie zatriumfowali 16:5, na drugiej natomiast mogli świętować wygraną 16:4. Najjaśniejszą postacią ponownie był przebywający obecnie na ławce rezerwowych x-komu AGO mhL, który serwer opuszczał za aż 46 fragami na koncie, które okupił zaledwie 19 zgonami. Po drugiej stronie barykady najlepiej wypadł natomiast Jasmin "JasmiN" Murič, którego bilans wyniósł... 27:35.

Tym samym Poland dołączyło do siedmiu innych formacji, w tym czterech, które wcześniej otrzymały z rąk organizatorów bezpośrednie zaproszenia do zamkniętych eliminacji. Jednym z owych zaproszonych jest Nemiga Gaming, z którą Polacy rozpoczną swoją przygodę z zamkniętym etapem zmagań. Wszystkie pary prezentują się następująco:

vs vs
Nemiga Gaming Poland Endpoint CeX SINNERS Esports
vs vs
Team Heretics c0ntact Gaming Gambit Esports 9INE

Zamknięte eliminacje do DreamHack Masters Winter 2020 rozegrane zostaną już jutro i zapewnią swoim uczestnikom dwa miejsca na zaplanowanej na 30 listopada-6 grudnia imprezie głównej, której łączna pula nagród wyniesie 150 tysięcy dolarów.