fot. G2 Esports

Utalentowany 17-latek nowym nabytkiem dywizji Fortnite’a w G2 Esports

Po niemalże roku przerwy przyszedł czas na zmiany w dywizji Fortnite’a w G2 Esports. Europejska organizacja zdecydowała się bowiem nie tylko na dodanie menadżera dywizji dla swojego składu w popularnym battle royale’u, ale także i na przyjęcie pod swoje skrzydła nowego zawodnika.

Nowym nabytkiem G2 jest Kevin „LeTsHe” Fedjuschkin, którego dotychczas można było oglądać w barwach rozwiązanego ostatnio Teamu Atlantis. Mimo zaledwie 17 lat na karku Niemiec może się już pochwalić wieloma osiągnięciami, spośród których warto wymienić udział podczas zeszłorocznego Fortnite World Cup oraz 8. miejsce na finałach czwartego sezonu w drugim rozdziale Fortnite Champion Series Europe i na FCS Invitational Europe. Dzięki takim rezultatom Niemiec wzbogacił się w trakcie swojej kariery o ponad sto tysięcy dolarów.

Jestem super podekscytowany tym, że dołączam do takiej dużej organizacji jak G2. Uwielbiam ich charakter i nie mogę się doczekać, żeby wspólnie z nimi pokazać wielkie rzeczy! Jestem przekonany, że reprezentując organizację w Fortnicie mogę pokazać wszystkim, dlaczego G2 budzi strach na każdej scenie, na której rywalizuje – powiedział LeTsHe, który dołącza tym samym do składu, w którym znajdują się już Kevin „Tohaj” Batič oraz Sean „Coop” Cooper.

Wraz z nim do G2 przechodzi także jego menadżer, Hennes „Cookie” Heijmans, który obejmie funkcję menadżera dywizji Fortnite’a. – Cieszę się, że dołączam do G2 Esports, ponieważ jest to światowej klasy organizacja oraz dobry wybór pod kątem długoterminowej współpracę. Praca z takim utalentowanym zespołem oraz graczami to marzenie. Zaangażowanie LetSHe’a to dla G2 dobry krok naprzód na scenie Fortnite’a. Posiadanie jego oraz Coopa i Tohaja to świetny fundament. Na razie mogę powiedzieć, że nadchodzą ciekawe czasy nie tylko dla G2, ale i dla całej społeczności – skomentował Heijmans.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
av3k

Av3k wraca do gry! Przed Polakiem pierwszy od ponad miesiąca mecz w QPL

Ostatni mecz Macieja "Avka" Krzykowskiego w Quake Pro League miał miejsce 20 września. Potem Polak z powodu problemów osobistych na długo zniknął z ra...