fot. twitter/BrawlStars

Zapowiedziano świąteczny sezon Brawl Stars. Do zdobycia będzie nowy Zadymiarz

W ostatnich tygodniach do Brawl Stars zawitały dwie duże aktualizacje. Twórcy nie zamierzają jednak na tym poprzestawać i już zapowiedzieli kolejne zmiany. Tym razem nowości mają być związane z nadchodzącym sezonem bożonarodzeniowym.

Zimowa aktualizacja otrzyma nazwę Holiday Getaway. Jej główną atrakcją ma być nowy Chromatyczny Zadymiarz o imieniu Lou. Podstawową umiejętnością zimowego bohatera będzie wystrzeliwanie rożków, które w odpowiedniej liczbie zamrożą przeciwnika. Z kolei Super Atak Lou ma polegać na wyrzucaniu specjalnego syropu, który, czyniąc powierzchnię planszy śliską, będzie osłabiał wszystkich oponentów.

Oprócz nowego Zadymiarza do Brawl Stars zostaną dodane także skórki o tematyce bożonarodzeniowej takie jak Belhop Mike czy King Lou. Poza tym twórcy gry pochwalili się, że zacieśnili współpracę z japońskim komunikatorem Line. Naklejki i emotikony wykorzystywane w tej aplikacji, mają posłużyć jako inspiracja do tworzenia kolejnych skórek. Już teraz wiemy, że w najnowszej aktualizacji do gry dołączą: Sally Nani, Choco Piper czy Cony Max.

Zmian doczeka się także kreator map. Otóż od teraz będziemy mogli zamieszczać stworzone przez nas plansze na forum publicznym. Tam mapy będą poddawane ocenie przez innych graczy. Codziennie wyróżniona będzie jedna plansza, która uzyska najlepsze wyniki wśród fanów w dniu poprzednim. Warto przypomnieć, że na opisane zmiany będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Do końca aktualnie trwającego sezonu pozostały bowiem niemal dwa tygodnie.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

"Celem jest bezpośrednie wejście do play-offów". MICHU i kuben otworzą dziś drugi sezon Flashpointa

W ostatnich miesiącach Polskę na najważniejszych na świecie turniejach CS:GO reprezentowali zawodnicy x-kom AGO, Michał "snatchie" Rudzki oraz Paweł "...