fot. EA Sports

FIFA 21 otrzymała dużą aktualizację. Na razie tylko na PC

FIFA 21 jest coraz bliżej trafienia na konsole nowej generacji. W związku z tym EA Sports wydało dużą aktualizację, której zadaniem jest poprawienie najbardziej uciążliwych błędów występujących w aktualnej wersji.

Zmiany dotknęły przede wszystkim różnych kwestii audiowizualnych. Zaktualizowano wygląd dwudziestu pięciu graczy, a także poprawiono ich animacje. Odświeżeniu uległy również wybrane stroje czy też kosmetyczne elementy stadionowe Poza tym twórcy uporali się z problemami dźwiękowymi, które miały miejsce w niektórych trybach rozgrywki.

Wszystkich graczy ucieszyć powinno także poprawienie błędów w trybie kariery. Najnowsza aktualizacja ma być m.in. końcem niepoprawnie wyświetlanych wiadomości w skrzynce mailowej naszego menedżera. Udoskonalone zostały także animacje negocjacji z piłkarzami. Twórcy FIFA 21 usunęli również kilka uciążliwości w trybie Volta. Od teraz koniec ze zbyt krótkimi ekranami ładowania, problemami z doborem spotkań sieciowych czy źle wyświetlanymi awatarami postaci.

Aktualizacja zmienia także kilka istotnych kwestii w samej rozgrywce w FIFA 21. Od teraz znacznie naturalniej mają zachowywać się golkiperzy, a wepchnięcie ich do bramki przez przeciwnika będzie oznaczało faul, a nie, jak poprzednio, trafienie samobójcze. Poza tym zmieniono m.in. odległość, jaką piłka może pokonać po kontakcie z nogą obrońcy podczas animacji blokowania, a także zmodyfikowano system przyznawania czerwonych kartek.

Oczywiście zmian jest znacznie więcej. Pełna lista modyfikacji dostępna jest na oficjalnym forum EA Sports. Warto w tym miejscu podkreślić, że gracze FIFA 21 korzystający z komputerów stacjonarnych mogą już od dziś cieszyć się nową aktualizacją. Z kolei posiadacze konsol muszą na modyfikacje poczekać kilka dni dłużej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fnatic z nowym trenerem? Przyszłość mithy'ego niepewna

Kolejne doniesienia dotyczące ruchów transferowych na scenie League of Legends. Tym razem Jacob Wolf, dziennikarz ESPN Esports, poinformował o rzekome...