Karuzela transferowa się rozkręciła na dobre i końca nie widać. Najnowsza bomba pochodząca ze strony Jacoba Wolfa informuje, że dotychczasowy toplaner TSM-u, Sergen "Broken Blade" Çelik zasili szeregi Schalke 04 na przyszły sezon. Dla Niemca byłby to powrót do Europy po czterech latach rozłąki, wszak w 2016 roku reprezentował on barwy Mysterious Monkeys.

CZYTAJ TEŻ:
LIVE: Wystartowało okienko transferowe w LoL-u. Śledź je z nami

Dołączenie Broken Blade'a do niemieckiej organizacji idzie w parze z dzisiejszym ogłoszeniem Rogue. Skład Łotrzyków uzupełnili Adrian "Trymbi" Trybus oraz Andrei "Odoamne" Pascu. Drugi z nich w ostatnim sezonie był właśnie reprezentantem Schalke 04, jednakże wraz z jego dojściem do Rogue, u podopiecznych Dylana Falco zwolniło się miejsce na górnej alejce.

Broken Blade nie zaliczył w swojej karierze zbyt wielu sukcesów. Wyjątkiem jest minione lato z tego roku, kiedy to udało mu się sięgnąć po mistrzostwo League of Legends Championship Series wraz z TSM-em. Mistrzowie Ameryki zawiedli jednak na Worlds 2020, osiągając mierny rezultat 0-6 w grupie C, naturalnie żegnając się z turniejem na tym poziomie.

Jeżeli natomiast chodzi o Schalke, formacja była o krok od reprezentowania Starego Kontynentu na Mistrzostwach Świata. W finalnym starciu o czwarte miejsce na najważniejszym turnieju w roku uległa ona jednak z MAD Lions, plasując się na piątym miejscu w letniej klasyfikacji League of Legends European Championship.