Po trzech miesiącach przerwy powraca cykl Ambush Female Cup. Już w najbliższy weekend rozegrana zostanie jesienna odsłona zawodów, w której udział wezmą aż 22 zawodniczki z Polski! Niemniej już dziś poznały one swoje grupowe rywalki.

Najbardziej polską z grup bez wątpienia będzie zbiór C, do którego przydzielono Arcane Wave i Izako Boars Ladies, a także miksowy skład HaLKoooo, którego częścią są m.in. Sylwia "sy$ka" Jędrzejczak i Paulina "pavlla" Bucholc. Sporo dziać się będzie też w grupie A, gdzie nasze rodaczki walczyć będą w międzynarodowych ekipach – Julia "bullet girl" Kurzyńska do gry przystąpi pod banderą 90s bots, natomiast Klaudia "klaudia" Beczkiewicz i jej koleżanki będą bronić letniego mistrzowskiego tytułu w barwach Galaxy Racer Female. Na koniec nie można nie wspomnieć o polskiej piątce pod nazwą RISE, która sformowana została stosunkowo niedawno i otrzyma sporą szansę, by pokazać się w zbiorze B na tle m.in. Copenhagen Flames Female oraz NOFEAR5, czyli wicemistrzyń Ambush Female Summer Cup.

Podział na grupy prezentuje się następująco:

Grupa A

Grupa B

90s bots Galaxy Racer Female CPH Flames Female NOFEAR5
PRIDE Project C RISE TH2CC

Grupa C

Grupa D

Arcane Wave HaLKoooo Ambush Female Fragbox Female
High Coast Female Izako Boars Ladies Percivux Vodafone Giants Red

Ambush Female Autumn Cup odbędzie się 21 i 22 listopada. Łączna pula nagród zawodów wyniesie 1,5 tysiąca euro, z czego tysiąc euro przypadnie w udziale triumfatorkom, zaś pozostałe 500 euro przypadnie drużynie z drugiego miejsca. Pozostałe zespoły zakończą udział w imprezie z pustymi rękami.