STS
fot. Wargaming

Nadchodzi europejski The Blitz Cup w World of Tanks Blitz, w puli 50 tysięcy dolarów

Fani czołgów powinni już teraz zaznaczyć sobie w kalendarzu najbliższy piątek oraz sobotę. To wtedy właśnie rozegrana zostanie bowiem europejska edycja The Blitz Cup, czyli esportowych rozgrywek World of Tanks Blitz, w których, poza mistrzostwem Starego Kontynentu, do zdobycia będzie łączna pula nagród w wysokości 50 tysięcy dolarów. – W tym roku The Blitz Cup […]

Fani czołgów powinni już teraz zaznaczyć sobie w kalendarzu najbliższy piątek oraz sobotę. To wtedy właśnie rozegrana zostanie bowiem europejska edycja The Blitz Cup, czyli esportowych rozgrywek World of Tanks Blitz, w których, poza mistrzostwem Starego Kontynentu, do zdobycia będzie łączna pula nagród w wysokości 50 tysięcy dolarów.

W tym roku The Blitz Cup odbywa się wyłącznie online, co jest dla nas dużym wyzwaniem – przyznała Daria Klimchuk, kierownik esportu w World of Tanks Blitz. – Zdecydowaliśmy się na inny format w tym roku, ale na pewno wydarzenie będzie godne zapamiętania, głównie ze względu na dużo większą liczbę uczestniczących drużyn w całym sezonie oraz dwukrotnie wyższą pulę nagród niż w zeszłym roku! – dodała.

Lista ekip, które wezmą udział w zawodach, prezentuje się następująco:

[EG-] Hey lol [LGN] Legion [LOCA] AnimalPlanet [RA1D] RA1D

Co znaczące, po raz pierwszy gracze rywalizować będą nie tylko na telefonach i tabletach, ale również na konsolach Nintendo Switch. Nowością jest także fakt, że widzowie zawodów będą nagradzani – za oglądanie przez półtorej godziny piątkowych zawodów dostaniemy 5 kluczy do specjalnych, turniejowych kontenerów, z kolei w sobotę na zainteresowanych czekają 7 kluczy, rzadkie boostery, potrójne doświadczenie, kamuflaże oraz specjalny awatar.

Zwycięzca rozgrywanego 20 i 21 listopada The Blitz Cup wzbogaci się o 25 tysięcy dolarów. Ekipa z drugiego miejsca zgarnie 15 tysięcy, zespół z najniższego stopnia podium 7 tysięcy, natomiast drużyna, która finiszować będzie na ostatniej lokacie, powiększy swoje konto o 4 tysiące dolarów. Zmagania będzie można śledzić od piątku od godziny 19:00 pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Hylissang pozostaje we Fnatic! Bułgar przedłuża kontrakt o rok

Karuzela transferowa na europejskiej scenie League of Legends trwa w najlepsze. Jeszcze wczoraj Fnatic pożegnało się z Martinem "Rekklesem" Larssonem,...