W kwestii tego czy TSM będzie przebudowywał skład na najbliższy sezon League of Legends Championship Series nie można było mieć wątpliwości. Organizacja Andy'ego "Reginalda" Dinha zaliczyła przecież fatalny występ na Worlds 2020, kończąc turniej bez żadnego zwycięstwa. Roszady co prawda zaczęły się już ponad miesiąc temu, kiedy to Søren "Bjergsen" Bjerg zdecydował się objąć pozycję głównego trenera. Wczoraj Erik "Treatz" Wessén przeszedł do SK Gaming. Dzisiaj za to drużynę opuścił Sergen "Broken Blade" Çelik.

Niemiec był częścią TSM-u od końca 2018 roku, kiedy to dołączył z tureckiej ligi. Dwa sezony w Ameryce Północnej może on uznać jednak za średnio udane. W jego pierwszym roku TSM nie zdołał się zakwalifikować na Mistrzostwa Świata. Udało się to tego lata po zdobyciu mistrzostwa LCS, jednak wszyscy wiedzą, jak wyszedł występ formacji na samym międzynarodowym turnieju.

Z doniesień, które ciągle do nas napływaj, można wnioskować, że Broken Blade nie jest ostatnim zawodnikiem, który opuści zespół. Lada moment powinniśmy spodziewać się ogłoszenia o odejściu Vincenta "Biofrosta" Wanga, którego miejsce ma ponoć zająć Hu "SwordArt" Shuo-Chieh. Dodatkowo lukę po Niemcu i Bjergsenie wypełnić mają kolejno Heo "Huni" Seung-hoon Tristan "PowerOfEvil" Schrage. Jak informuje jednak Jacob Wolf, w rozmowach występują pewne komplikacje, które mogą spowodować nawet odejście Yillianga "Doublelifta" Penga.


Sam toplaner ma za to opuścić Amerykę i dołączyć do Schalke 04, które obecnie  posiada wakat na górnej alejce. Na chwilę obecną są to jednak domysły, na których potwierdzenie bądź też zdementowanie musimy jeszcze poczekać.

Tak prezentuje się obecnie skład League of Legends TSM-u: 

Mingyi "Spica" Lu
Yilliang "Doublelift" Peng
Vincent "Biofrost" Wang

Więcej informacji dotyczących międzysezonowych transferów na scenie League of Legends znajdziecie w poniższym artykule: